החשיבות של בדיקת מבנה לפני קנייה והיתרונות מול המחיר

היום כבר ברור לכולם כי לא ניתן לרכוש נכס לפני שעורכים בדיקת מבנה, במטרה לאתר את כל הליקויים הקיימים במקום. אין זה משנה אם מדובר על דירת יד שניה או לחילופין, על דירה חדשה מקבלן, בכל מקרה יש לבצע בדק בית, על מנת להימנע מקנייה של חתול בשק. אף אחד לא היה רוצה לרכוש דירה המכילה ליקויי בנייה, ליקויי איטום ומגוון רחב של בעיות שונות, המצריכות עלויות תיקון מטורפות. לכן חשוב לערוך בדק בית לפני הרכישה, במטרה להבין את מצב הנכס ולהימנע מעלויות לא מתוכננות בהמשך הדרך. אנו בחברת בדק טכנולוגיות נשמח לבצע עבורכם בדיקת מבנה ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שימוש בציוד חדשני ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. זוהי הדרך היחידה לבדוק את מצב המבנה ולהחליט בצורה מושכלת האם משלתם בכלל לבצע את הרכישה.

החשיבות של בדיקת מבנה לפני קנייה והיתרונות מול המחיר

בדיקת מבנה לפני קנייה – מדוע כדאי להשקיע בכך?

יש לזכור כי בדיוק כפי שאף אחד לא מוכן לרכוש רכב יד שניה, מבלי להעביר אותו בדיקה במוסך, כך בדיוק אין שום סיבה לרכוש דירה, אשר עולה הרבה יותר מכל סוג של רכב. יש לזכור כי ניתן היום למצוא לא מעט דירות יד שניה משופצות ויפות, אך באמצעות בדיקה מעמיקה המתבצעת על ידי אנשי המקצוע המיומנים ביותר, ניתן לגלות לא מעט סוגים שונים של ליקויים, המפחיתים בצורה ניכרת את ערך הנכס. בחלק מהמקרים למשל, ניתן לגלות ליקויי בנייה חמורים, המהווים הפרה חמורה של תקני הבטיחות. בפעמים אחרות, ניתן לגלות ליקויי איטום, שעלולים עם הזמן לפגום ביציבות הכללית של המבנה. לכן אסור בשום אופן לרכוש דירה, מבלי להעביר אותה בדיקה יסודית מבעוד מועד.

בדיקת מבנה לפני קנייה  – כל היתרונות ששווה להכיר

חשוב להבין כי בדיקת מבנה לפני קנייה מיועדת גם לדירות יד שניה וגם לדירות חדשות ישירות מהקבלן, מאחר ולא מעט קבלנים מוסרים את הדירות שלהם עם לא מעט ליקויים. יש לזכור כי איכות הבנייה בארץ עלולה להיות בעייתית, בשל מחסור בפיקוח מספק ובכוח אדם מיומן. כתוצאה מכך, לא מעט מהדירות הנמסרות על ידי הקבלן עלולות לסבול מבעיות חמורות בצנרת, באיטום ובעמידה בתקנים הרלוונטיים. לכן חשוב לבצע את בדיקת המבנה על מנת להבין מה בדיוק מוסרים לכם. בצורה כזו, ניתן לדרוש מהקבלן לטפל בכל הליקויים לפני המעבר לדירה. כמו כן, חשוב לזכור כי לאחר הבדיקה תוכלו לקבל דוח מפורט של כל הליקויים, כולל התיקון הדרוש והמחיר שלו. דוח זה יכול לשמש אתכם במשא ומתן עם בעל הבית, במטרה להפחית מערך הדירה וליהנות ממחיר נמוך יותר. 

אנו בחברת בדק טכנולוגיות נשמח לספק לכם בדיקת מבנה ברמה הגבוהה ביותר. אנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום ונשמח לסייע לכם בכל שאלה ובכל בעיה. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב