איתור נזילות מים

איתור נזילות מים בבית זה אולי אחד הדברים הכי מתישים ומורכבים שקיימים בתור בעיות במרחב הביתי.

בעוד יש נזילות שרואים ואתן ישר, יש כאלה אשר מבשלות את עצמן לאט לאט ובונות מסלול שאין אנו רואים, שכן הן מתרחשות בתוך הקירות, בגג או ברצפות.

בין הסימנים המובהקים לקיומה של נזילה הוא התנפחות של חשבון המים. כדי שנוכל לבצע איתור נזילות מים בבית אנו זקוקים לחברה או בעל מקצוע מנוסה עם ידע נרחב במערכות אינסטלציה, ביוב, צנרת ומערכות איטום.

בנוסף, יש צורך בשימוש באמצעים ומכשור לטכנולוגי מתקדם בשביל לבציע איתור נזילות מים בבית.

אחת השיטות הידועות לאיתור נזילות מים בבית היא באמצעות איתור נזילות במצלמה טרמית הפועלת על אינפרא אדום, מציגה הפרשי טמפרטורות בצורה מדויקת ומאפשרת לאתר את מקור הנזילה מבלי לגרום לנזק לקירות או לחיפויים.

אולי עניין אתכם גם: איתור נזילות מים בגז

איתור נזילת מים בבית

סימנים להופעה של נזילת מים בבית:

כדי לאתר נזילות מים בבית חשוב להיות עירניים ואם יש את אחד מהסימנים הבאים, לא להזניח ולא להתעלם, אלא לפנות לבעל מקצוע באופן מייד

 • פטריות
 • עובש
 • טחב
 • התנפוחויות וקילופי צבע בקירות, באזור הפאנלים או בתקרה 
 • הופעה לא רצויה של מים 
 • כתמי רטיבות 

איתור נזילות מים בבית – כיצד מגלים?

כשמבצעים איתור נזילות מים בבית ברוב המקרים, לא נזהה זרם ישיר של מים, אלא את אחד מהסימנים שהוזכרו לעיל.

הטעות המרכזית שאנשים עושים פעם אחר פעם היא לטפל בסימן כמו העובש או הכתם ולא במקור לנזילה מה שגורם לסימן להופיע פעם אחר פעם.

במקום לבזבז את הזמן, האנרגיה והכסף שלכם, מומלץ בחום לפנות למאתר נזילות מומחה.

היום בשונה מפעם אין צורך לשבור קירות ולגרום ללכלוך, בלאגן והוצאות מיותרות. היום ניתן לגלות את מקור הנזילה ולפתור את הבעיה במהירות ויעילות

בשלב הראשון יגיע בעל מקצוע ישירות לביתכם ויסרוק אותו. הוא יבדוק את הקירות הפנימיים והחיצוניים, את המרצפות ואת הגג, ינסה באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם כמו:

 • מצלמה טרמית
 • מדי לחץ
 • ציוד אלקטרו מגנט
 • איתור נזילות בבית באמצעות גז
 • ציוד אלקטרו אקוסטי ועוד להבין את מסלול הנזילה – מאיפה היא מתחילה, דרך איפה היא עוברת, איפה היא יוצאת ולא פחות חשוב- מה המקור שלה.

לאחר מכן, המומחה יציג בפניכם דו“ח מפורט עם ממצאים ויסביר לכם מה בדיוק כולל התיקון וכמה זה אמור לעלות.

בנוסף, לאחר תיקון הליקויים אנו מבצעים בדיקה נוספת, בכדי לוודא שהכל כשורה וכי אין נזילות או בעיות נוספות. לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף על איתור נזילות מים בבית וליקויים, השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם תוך זמן קצר ממש בקרוב.  

חברת בדק טכנולוגיות מתמחה באיתור נזילות מים בבית, במשרד ובמרחב הציבורי.

אנו עושים שימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים בעולם ומתחייבים לתוצאות מדויקות תוך זמן קצר ללא הרס וללא בלאגן. לפרטים נוספים אודות איתור נזילות בבית צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.

איתור נזילות מים באמצעים טכנולוגיים

איתור נזילות

איתור נזילות מים בצורה חכמה וממוחשבת עושים רק אצל בדק טכנולוגיות. נזילות מים בבית זה דבר נורא ואיום שיכול להביא לנזקים משמעותיים בבניין כולו. זה מתחיל בקטן ומסתיים בנזק כספי גדול וכמובן הרס של תשתיות ומערכות שונות במטבח או בכל מקום שיש בו קו מים. אצלנו מאתרים כל נזק הנגרם מנזילות מים עוד לפני שהוא נוצר ולפני שהוא הופך לבעיה רצינית גדולה באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם. אם גם לכם יש בעיות של נזילות מים קטנות או גדולות פנו אלינו ואנחנו כבר נדאג לאתר ולטפל בבעיה במהירות וביעילות.

 

האמצעים שלנו למען איתור נזילות מים

תחילה, לפני שמזמינים אותנו כבעלי מקצוע שמטפלים בעניין ועושים שימוש באמצעים שלנו לאיתור הבעיה, מומלץ לדעת מה הם הסימנים המקדימים המצביעים על כך כי קיימת נזילה בבית. הסימנים הראשוניים הם בין היתר כתמים כהים על הקירות, ריח רע, טחב ועובש, סדקים שלאט לאט נוצרים והופכים להתקלפות בסיד או בצבע של הקירות או התקרה. כאשר מבחינים באחד או יותר מהסימנים הללו, קוראים לנו ואנו נעשה שימוש באמצעים לאיתור המדויק של הנזילה.

 • אנחנו מהראשונים בארץ שהביאו לישראל את המכשור המתקדם לאיתור נזילות העובד על טכנולוגית אינפרה- אדום.
 • המכשיר לאיתור נזילות עושה שימוש במצלמה תרמית המזהה הפרשים בטמפרטורה במקומות שונים במבנה, קירות חיצוניים ופנימיים ובכך מאפשר לאתר את מוקד הנזק משם התחיל הכל.
 • אפשר לאתר את הנזילות באמצעות מדי לחץ, ציוד אלקטרו-מגנטי ואפילו באמצעות גז.
 • נוכל לא רק לאתר את הנקודה בה מתרחשת נזילה אלא אפילו לסרוק ולעקוב אחרי המסלול שלה לכל אורך הקירות.

 

איתור נזילה בצנרת במהירות האפשרית

אל תחכו לרגע האחרון. מרגע הופעת סימני הנזילה יש לפעול במהירות האפשרית ולקרוא לנו, בדק טכנולוגיות שנבוא ונאתר לכם את הנזילה בזמן לפני שיהיה מאוחר מדי. חשוב לציין שזה לא עניין של מה בכך ואי אפשר לטפל בבעיה באמצעות פתרונות פלסטר למיניהם. יש אנשים שחושבים שמספיק לצבוע או לטייח את הסדקים והכתמים ובכך נגמר הסיפור. חייב לטפל בשורש הבעיה ולא בסימפטומים שלנו. תנו לנו, בדק טכנולוגיות, האלופים בכל תחום איתור נזילות מים ברמה טכנולוגית גבוהה, למצוא בשבילכם את מוקד הנזילה ולפתור את הבעיה מהשורש.

 

מאתר נזילות

היום בשביל לאתר בעיות מים מבלי לעשות נזק ולהרוס קירות בבית, דרוש מאתר נזילות מתקדם ועוצמתי שיסייע לכם למצוא בדיוק היכן נמצאת בעיית הנזילה וללא שימוש בכלים כבדים. לנו, בדק טכנולוגיות, יש את הציוד הטכנולוגי המתאים והמתקדם ביותר שיוכל לסייע לנו למצוא אצלכם בעיות של נזילות במטבח, בשירותים ובכל מקום אחר בבית. בעיות מים ופגמים בצינורות הן בעיה נפוצה למדי בבתים בישראל, ובפרט בבניינים ישנים. אנחנו נדאג לטפל בשורש הבעיה ולוודא שהנזילה לא תישאר.

 

מאתר נזילות – כל מה שנחוץ לדעת

אם בעבר היה נהוג להרוס קיר במטבח על מנת למצוא את מוקד הבעיה בצורה מסורבלת ומפרכת, הרי שהיום ניתן לעשות זאת בטכנולוגיית אל-הרס בצורה תמציתית ומדויקת שמפחיתה את הנזקים בצורה משמעותית אל המינימום. לנו, בבדק טכנולוגיות, יש חשיבות עליונה לשמור על בית הלקוח שלנו ולאתר את מוקדי הנזילות מבלי ליצור נזקים משניים.

 • אנו מצוידים במיטב הכלים, המכשירים והחיישנים הדיגיטליים המסייעים לנו למצוא את מוקדי הנזילה.
 • רק אצלנו תוכלו להיפתר מבעיות נזילה ואיטום בכל רחבי הבית מבלי ליצור נזק או הרס משני ומיותר.
 • אנחנו מאתרים את שורש הבעיה ולא רק את ההשלכות והתוצאות שלה. כשמטפלים בדבר לא מהשורש, למעשה לא פותרים אותו ויוצרים בעיה חמורה יותר. רק אצלנו תוכלו להיפטר מכל סיפור הנזילה מהשורש ולהגיד שלום לצרות העתידיות.
 • נוכל לייעץ לכם בנוגע למצב הצנרת והתשתיות המובילות מים אצלכם בבית. ייתכן וגם כשנטפל בבעיה הנוכחית ימשיכו לצוץ עוד בעיות חדשות בעתיד מפאת איכות חומר ירודה של הצנרת ונמליץ בהתאם על אופן פעולה.

 

גילוי נזילות מים על המקום

אנחנו עושים שימוש במכשיר מאתר נזילות העובד על טכנולוגיות אינפרה-אדום, לחץ, גז ואמצעים אלקטרו-מגנטיים לטיפול במגוון רחב וגדול מאוד של בעיות הצצות בבית מבפנים ומבחוץ. אם גם לכם מופיעים סימנים ראשוניים המעידים על נוכחות של נזילה כלשהי ברחבי הבית, אל תתמהמהו. פעלו בהקדם לפני שהנזק יתפשט אל עוד מקומות בבית. קראו לנו, בדק טכנולוגיות, ואנחנו כבר נדאג לטפל בצורה יסודית ומקצועית. עם ותק וניסיון של עשרות שנים, תהיו בטוחים שקראתם לאנשים הנכונים לעבודה.

איתור נזילות מים בקלות ויעילות

בדיקת נזילות מים

מחפשים את האנשים הנכונים לביצוע בדיקת נזילות מים? רק בדיקה מתקדמת עם אמצעים טכנולוגיים חדישים יכולה להבטיח לכם הגנה מרבית מפני נזקי נזילות ולחות המחלחלות והורסות את מבנה הבית מבפנים לעומק ומבחוץ. בדק טכנולוגיות, חברה לאיתור נזקי מים בבית, במשרד ובחצר, הם האנשים הנכונים למלאכה זו. עם ותק וניסיון רב שנים בתחום החדשני והמהפכני של איתור נזילות מים באמצעים טכנולוגיים, אין לנו בכלל תחרות. התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת במיוחד ונגיע עד אליכם עם פתרון הולם לבעיית הנזילה.

 

בדיקת נזילות מים אילו אמצעים קיימים אצלנו

חברות שונות מציעות שירותים לאיתור וטיפול של בעיות דליפה המחלחלות בקירות הבית, אך אנו למעשה היינו בין הראשונים שייבאו לארץ את המכשור המתקדם לצורך בדיקת נזילות מים ולחות ומאז אנו עושים בו שימוש יומיומי אצל לקוחות פרטיים ועסקיים. אם בעבר היו צריכים לעשות הרבה נזק ולכלוך כתוצאה משבירת קירות עד למציאת מוקדי הלחות, הרי שהיום אפשר לעשות את זה בצורה יעילה מבלי לשבור שום דבר, והכל באמצעות חיישנים מדויקים המאתרים בדיוק מופלא את המקום המדויק ממנו נובעת הנזילה.

 • רק אצלנו תהיו בטוחים שהבעיה נפתרת מהיסוד וללא חשש של הישנות הנזילה בעתיד.
 • אנו עושים שימוש בכלים וחיישנים העובדים על אינפרה אדום, מנגנוני גז מהפכנים, ציוד אלקטרו מגנטי ומדי לחץ שנותנים לנו תמונה רחבה על המצב הנוכחי של הקירות בביתכם.
 • נוכל לייעץ לכם מה כדאי לעשות על מנת למנוע את הנזילה שלא תבוא. בהקשר לכך נוכל להסביר לכם על מצב הצנרת והתשתיות שמובילות מים אצלכם.
 • העבודה שלנו נקייה ולא תשאיר לכם פירור של לכלוך ואבק.

 

איתור ותיקון נזילות מים עושים אצל המומחים

יש לכם בעיית נזילה? פנו אלינו בהקדם ותמנעו נזק כספי ותסכול נפשי גדול. בעיות נזילות ורטיבות של מים בבית בישראל מהווה את אחת הבעיות הגדולות והשכיחות ביותר שיכולות לקרות, משלל סיבות. אנו נותנים שירות לעשרות אלפי ישראלים שנקלעו לצרה ומאתרים להם את הבעיה מהשורש. לבדק טכנולוגיות יש את כל הכלים והידע הנחוצים לאתר את הנזילה ולהביא לסופה. אל תחכו לרגע האחרון.

 

גילוי נזילות

גילוי נזילות באופן ממוחשב ומתקדם, יש לעשות רק אצל המומחים בתחום – בדק טכנולוגיות. כל אחד יודע שנזילות ולחות בקירות הבית זה אחד הדברים המתסכלים ביותר שיש. נזקים כאלה יכולים לגרום לנזקים משניים נרחבים לחללים גדולים ולהתפשט לקירות נוספים בבית. לכן, אם יש לכם בעיית נזילה או לחות שרק מתחילה להופיע, קראו לנו. אנחנו מאתרים את גורם הנזק הרבה לפני שהוא מתהווה, באמצעות מכשירים טכנולוגיים חדשניים ומתקדמים. בעיות בצנרות המים, קטנות כגדולות, אנחנו כבר נדאג לאתר ולטפל בהן במקצועיות ובמהירות הבזק.

 

גילוי נזילות – הכלים והמכשירים שלנו

חשוב מאוד לדעת ולהכיר את כל הסימנים המקדימים לבואה של בעיית הנזילה. הרבה פעמים הבעיה נוצרת מתחת לפני השטח סמויה מעין כל והופכת לגדולה רק כאשר מתחילים לעלות על הסימנים החיצוניים. בין הסימנים של גילוי הנזילות ניתן למנות: ריח רע שמקורו בעובש וגידול של טחב, לחות בקירות הנראית בצבע מתקלף שונה ומעט כהה יותר מהצבע הלבן המקורי של הקיר, סדקים לכל אורכי הקירות וכמובן טפטופים מהתקרה.

 • אנו היינו בין הראשונים שהביאו לארץ את המכשור המתקדם של גילוי נזילות, ומאז הפכנו לאגדה ולשחקנים ראשיים שאין להם מתחרים בשוק.
 • אנו עושים שימוש במכשור מקצועי ומתקדם הכולל מצלמות תרמיות, מדי לחץ, ציוד אלקטרו-אקוסטי ועוד.
 • אנחנו יכולים לאתר את מוקד הנזילה וגם לעקוב אחריה, לראות לאן היא מתפשטת ולפעול למניעת נזקים נוספים בהתאם.

 

גילוי מהיר ומדויק בעזרת מומחה לאיתור נזילות

אם גם לכם מופיעים סימנים בקירות, בתקרה או ברצפה, המעידים על קיום של בעיית נזילה בתשתיות הבית ובצנרת המים, אנחנו כאן לשירותכם. עם ותק, ניסיון רב שנים ואלפי לקוחות מרוצים, הפכה בדק טכנולוגיות לחברה המצליחה ביותר בתחום איתור נזקי נזילה בבית ובחוץ. אנחנו עושים בין היתר גם איתור בעיות איטום, צילום של קווי מים וביוב, בדק בית ועוד מגוון רחב של שירותים חיוניים לבתים פרטיים וללקוחות עסקיים. אם יש לכם את אחת מהבעיות הנגרמות ממים, אל תשאירו את זה לרגע האחרון. פנו אלינו לבדק טכנולוגיות ואנחנו כבר נטפל בבעיה בצורה הטובה ביותר שאפשר.

 

איתור נזילות מים בבית

מחפשים דרך לאיתור נזילות מים בבית? בעיות לחות ונזילות הן מהבעיות הנפוצות ביותר הפוקדות אלפי בתים בישראל מדי שנה. תופעה זו הינה נרחבת יותר כאשר מדובר בבתים ישנים ובדירות שכורות בהם מנגנוני המים, הצינורות והתשתיות של האינסטלציה ישנות וכבר לא פונקציונליות. לכן, צריך לטפל בבעיות טפטופים ונזילות מבעוד מועד על מנת למנוע נזקים בקירות הבית, התקרה והרצפה שיכולים להצטבר לכדי סכומי כסף גדולים ותסכול לא קטן. אנחנו, בדק טכנולוגיות, המומחים בארץ לאיתור טיפול נזילות מים באמצעיים מתקדמים והכל תוך כדי מתן שירות מצוין.

 

מה יש לעשות לצורך איתור נזילות מים בבית

בדרך כלל לא חשים באופן מידי כאשר מתפוצץ צינור מים מאחורי הקיר או מתחת לכיורים בבית. הרבה פעמים העדות היחידה שנותנת לנו אינדיקציה שקיימת איזושהי בעיית רטיבות, מתבטאת בצורה של כתמי עובש ורטיבות המצטברים לכל אורך הקירות. הרבה פעמים הכתמים והסדקים נוצרים וממשיכים לאורך מסלולי המים המחלחלים. לכן, בעיית נזילות מים הינה בעיה חמורה שפוגעת בהיקף די נרחב ויש לעצור אותה בזמן המוקדם ביותר.

 • חברת בדק טכנולוגיות עושה שימוש נרחב במכשירים דיגיטליים המתבססים על אינפרה-אדום לאיתור מוקד הנזילה.
 • אנחנו מתמחים בשיטת "אל הרס" – שיטה שפותחה לצורך איתור, טיפול ומניעה של בעיות אינסטלציה ונזילות שונות מבלי ליצור נזק משני כתוצאה מעצם הטיפול כמו קדיחה או שבירת קירות.
 • שירות מצוין – החברה שלנו הינה מהראשונות בארץ להכניס אליה אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לאיתור בעיות נזילה. אנחנו עושים שימוש גם בגז, מכשור אלקטרו-אקוסטי ומדי לחץ שונים כדי לתת מענה למגוון בעיות.

 

הבעיה שלכם – הפתרון אצלנו

אם גם לכם נמאס מבעיות חוזרות ונשנות של רטיבות ולחות בקירות הבית, אין טעם לנסות לצבוע או למרוח על הקירות חומרים שונים כדי לתקן אותן, יש לטפל ברטיבות מהשורש. פנו אלינו חברת בדק טכנולוגיות, המומחית בכל נושא איתור נזילות מים בבית. אנחנו מעניקים שירות בכל הארץ הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ויש לנו רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים שאמרו יפה שלום ולא להתראות לבעיות הנזילה השונות. צרו קשר עם החברה וגם אתם תוכלו ליהנות משירות מהיר, מקצועי ואדיב.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב