חוות דעת מומחה למבנים

מצאתם את הדירה שחיפשתם זמן רב כל כך, האופוריה בשיאה והדבר היחיד שעובר לכם בראש הוא הרגע שבו תשלמו על הנכס והוא יעבור להיות בבעלותכם. הגיע הרגע ורכשתם את הדירה, אתם מאושרים עד הגג, אבל האם ידעתם שיכול להיות שקניתם חתול בשק?

על מנת שלא תגיעו למצב כזה עליכם לקבל חוות דעת מומחה למבנים – איש מקצוע איכותי ובעל ניסיון שיתן לכם חוות דעת על הנכס. אתם וודאי שואלים את עצמכם מהי בכלל חוות דעת על הנכס ומה היא כוללת? אל תדאגו בשביל זה אנחנו פה.

מהי חוות דעת של מומחה למבנים?

הרעיון שעומד מאחורי חוות הדעת הוא למפות את הערך האמיתי של הנכס שרכשתם מבחינת בטיחות וליקויים בכל חלקיו.

במילים פשוטות כמו עריכת בדיקה לרכב לפני שאנו רוכשים אותו, חוות הדעת היא בדיקת מבנה לפני קנייה.

כשם שלא נרכוש רכב חדש לפני שנעביר אותו בדיקה במקום המיועד לכך, כך לא נרכוש דירה או כל נכס באשר הוא לפני שנקבל עליו חוות דעת של מומחה למבנים מקצועית ואמינה.

אם למרות זאת החלטתם לרכוש את הנכס ללא קבלת חוות דעת עליו למעשה קניתם חתול בשק, ומחירו של החתול הזה עלול להיות גבוה מאוד.

חוות דעת מומחה למבנים

מה כוללת חוות דעת על הנכס?

בראש ובראשונה הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שמי שמכין עבורנו את חוות דעת על הנכס הינו איש מקצוע איכותי ובעל ניסיון בתחום.

חוות הדעת תינתן על ידי מומחה שחוות דעתו הינה קבילה בבית משפט וכוללת את כלל הליקויים הקיימים הנכס, הפתרונות לאותם הליקויים, התקנים וכללי המקצוע בהם הליקויים אינם עומדים, תמונות הממחישות כיצד נראה כל ליקוי והיכן הוא נמצא במרחב הנכס ולבסוף העלות הכוללת של תיקון הליקויים על פי המחירון המקובל.

חוות הדעת של בודק הנכס הינה בעלת משקל גדול בכל הקשור להחלטה האם לרכוש או לא לרכוש את הנכס.

בניגוד לשנים קודמות בהן חוות דעת של מומחה למבנים הייתה ניתנת אך ורק כאשר היינו רוכשים נכס מסחרי, כיום בכל רכישה של נכס פרטי כזה או אחר נהוג להזמין איש מקצוע שיתן לנו חוות דעת על הנכס.

חוות דעת מומחה למבנים – מדוע חשוב לקבל חוות דעת על הנכס?

למעשה מי שלא מזמין איש מקצוע על מנת שיתן לו חוות דעת על הנכס אותו הוא מתכנן לרכוש מייצר לעצמו עוגמת נפש שתחל ברגע בו יחלו להופיע ליקויים ופגמים בנכס.

ידוע שכיום הבנייה בארץ היא בעלת איכות פיקוח ירודה שבסופו של דבר מביאה לפגמים במבנה.

רק בעזרת חוות דעת מאיש מקצוע איכותי נוכל להבטיח כי נקבל תמונה מלאה של הנכס על כל ליקוייו וחסרונותיו, מבפנים וגם מבחוץ.

בוחרים נכון – בוחרים בדק טכנולוגיות

כפי שכבר הבנו עריכת חוות דעת על הנכס אותו אנו רוצים לרכוש היא מלאכת מחשבת של ממש ולכן כאשר אנו עושים זאת עלינו להיות בטוחים שאיש המקצוע שבחרנו בו הוא מקצועי ובעל ניסיון.

לכן עליכם לבחור בבדק טכנולוגיות. בדק טכנולוגיות היא חברה בעלת ניסיון ומוניטין של שנים רבות בחוות דעת על מבנים ואנשי המקצוע שלה נבחרים בקפידה רבה כך שתוכלו להיות בטוחים שהתמונה שתקבלו על הנכס שלכם תהיה הרחבה והמקיפה ביותר.

צרו עימנו קשר עוד היום לגבי חוות דעת מומחה למבנים, אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב