איתור נזילות מים בגז

הליך איתור נזילות מים בגז היא השיטה הכי חדשנית ומתקדמת שישנה היום בשוק. מדובר בשיטה יעילה ביותר וזאת מפני שבזכותה אפשר לגלות ולאתר את נזילות המים ללא הריסת שום דבר בדרך. בזכות השיטה לאיתור נזילות בעזרת גז, אין צורך לקדוח ולשבור חלקי בטון ולא להרוס שום חדר בביתכם על מנת לגלות את הנזילה. בגלל הסיבה הזו יותר אנשים בוחרים היום להזמין מומחים אשר משתמשים בטכניקה הזו.

איך עובדת שיטת איתור נזילות מים בגז?

איתור נזילות בעזרת גז מתבצעת על ידי חברה מקצועית, מוסמכת וציוד מתאים. הבדיקה מתבצעת בבית הלקוח ואין צורך בהכנות מיוחדות לקראת הבדיקה. השלב הראשוני של הבדיקה כולל הזרמת גז ירוק אל תוך הצנרת של הבית שלכם. הגז אינו רעיל או נפיץ ואף מאושר לשימוש באיתור נזילות לפי תקנים גבוהים ביחס לבטיחות. הגז המוזרם אל הצנרת הביתית שלכם מכיל תערובת של 95% חנקן ו5% מימן.

לאחר הזרמת הגז הירוק מגיע שלב שני של איתור נזילות בגז שבו החברה המומחית נעזרת במחשב מיוחד שמחובר לחיישן (סנסור) רגיש מטרם עת שביכולתו לזהות ולקלוט את ריח הגז. משום שהגז קל מהאוויר הוא יבעבע על פני שטח המים ועל ידי כך הוא יהווה סממן מדויק על מיקום הנקודות בהן קיימת דליפה של מים ונזילות.

איתור נזילות מים בעזרת גז – יתרונות רבים לה

איתור נזילות בגז
איתור נזילות בעזרת גז – איך זה מתבצע?

בעזרת בדיקת איתור נזילות מים בעזרת גז אפשר לאתר כל סוג של נזילה, אפילו מינורית ביותר מבלי לבצע פעולות של הרמת רצפות ושבירת קירות, ובכך לא נגרם שום נזק לנכס ואין פגיעה באורח החיים של הדיירים, אין בזבוז זמן ואין בזבוז של כסף. ישנן עוד שיטות לאיתור דליפות ללא צורך בחשיפה של הצנרת, אך לשיטת איתור הדליפה באמצעות גז יש יתרון עליהם במספר מצבים שיש לציין:

  • שיטת איתור נזילות מים בגז הוכיחה את עצמה כיעילה ביותר גם למצבים שבהם מקור הנזילות נובע מבעיות בצנרת המונחת עמוק מאחורי קירות כפולים שאף שיטה לא תוכל לאתר זאת.
  • שיטת איתור נזילות בעזרת גז לא נועדה רק לצנרת הביתית, אלא גם לצנרת חיצונית הטמונה עמוק באדמה יותר מצנרת הבית ואליה השיטות השונות לעולם לא יגיעו.
  • בזמן החורף, כאשר טמפרטורות האוויר יורדות והמים הזורמים בצנרת הינם קרים יותר, לא ניתן תמיד להשתמש בשיטות המשתמשות בהפרש טמפרטורה לבדיקה, כגון איתור נזילות במצלמה טרמית, על מנת לזהות את דליפות המים. לעומת זאת, שיטת איתור נזילות בגז עושה את העבודה גם בימים קרים ולכן יותר משתמשים בה בחורף. קראו בהרחבה על בדיקת בית לפני החורף.

איתור ותיקון נזילות מים עושים רק עם בדק טכנולוגיות!

במידה ונתקלתם בנזילת מים בדירה, או שחשבון מים מנופח בצורה בלתי רגילה ואינכם יודעים היכן הנזילה, רצוי שתדעו כי יש פתרונות שונים לאיתור דליפות ונזילות מים אשר יכולים לפתור את בעיית הנזילה, איתור נזילות בגז הוא אחד מהם. חשוב שאת העבודה יעשה בעל מקצוע מיומן, אמין ואחראי.

חברת בדק טכנולוגיות מתמחה באיתור נזילות מים באמצעות הכלים החדשניים והיעילים ביותר. הידע מקצועי, שנות הניסיון, אלפי הלקוחות, מאפשרים לחברתנו לאתר נזילות בצורה הטובה והמקצועית ביותר, התקשרו היום לצוות המומחים שלנו!

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-365-4990

צילום קווי ביוב