בדיקת מבנים לפני קניה

מטרת חברת בדק בית היא לבדוק האם יש ליקויים במבנה עוד לפני הרכישה ואם כן, ליידע את הלקוח שהזמין את בדיקת מבנים מה הליקויים בנכס ומה עלות התיקון הכוללת. בדיקת מבנים לפני קניה מתבצעת בדרך כלל לפני סגירת החוזה בכדי שהלקוח יידע האם הוא עדיין רוצה לרכוש את הנכס. 

מה חברת בדק בית בודקת?

כאשר רוכשים מבנה על הלקוח לבדוק כי המבנה עומד בכל התקנים ( בדיקה ללא הרס), שהוא ללא ליקויים, לעיתים קרובות המהנדסים של חברת בדק בית הבודקת את המבנה מגלים ליקויים שאף אחד לא היה שם לב עד הרגע בו העובש היה מתגלה, שהרצפה איננה ישרה, סדקים שנוצרו, רטיבות בתקרה, שברים בגבס, מרפסת סדוקה ולא בטיחותית ועוד מקרים נוספים שאינם נראים לעין הלקוח.

חברת בדק בית באה להעניק ללקוח את השקט שלו לפני הרכישה עם הצוות שמונה מהנדסי בניין, שמאי ופקחי בנייה אשר מספקים ללקוח את הדו”ח המפורט של הממצאים והליקויים שהתגלו במבנה. בעזרת הדו”ח ניתן לאמוד את שווי הנכס ומה עלות התיקון הנדרש, כמו כן הלקוח יכול להחליט האם שווה לו לקנות את הנכס או לבטל את הקנייה בשל העובדה שבדיקת הנכס נעשית לפני החתימה הסופית של רכישת המבנה.

מה אתה מרוויח מכל הסיפור?

רכישת מבנה אינה עניין זול ובטח ובטח אף אחד לא רוצה לקנות חתול בשק. הבדיקה המוזמנת באה לפתור את כאב הראש שעלול לצוץ לרוכש לאחר הרכישה כאשר מתגלים לעיניו הליקויים. הלקוח יוצא מורווח משום שהחברה שבודקת את הנכס הינה ניטרלית,היא לא תנפח מחירים עבור הלקוח ולא תוריד מחירים עבור המוכר. כמובן שבעל הנכס מבטיח שאין ליקויים,אבל האם אכן כך? בדיקה מוקדמת היא בדיקת חובה לפני רכישה והשקעה כה גדולה ואין לסמוך על אף אחד חוץ מהחברה שמבצעת את בדק הבניין.ישנם מקרים שחברת בדק הבית מוצאת ליקויים שאינם ניתנים לתיקון או שהעלות לתיקון נאמדת בעשרות אלפי שקלים.

מי אחראי על תיקון הליקויים?

חשוב מאוד לציין שכאשר מדברים על אחריות תיקון, יש לדעת את גיל המבנה. בניין חדש לאחר בדק בית זוכה לאחריות מהקבלן והוא זה שאחראי לתקן את הליקויים שנמצאו בדרך כלל. בנכס יד שניה יש לבצע בדק בית ולפני ביצוע הרכישה לסגור את המחיר בהתאם לממצאים והליקויים שנמצאו ולהחליט מי מתקן אותם.

בדיקת מבנים לפני קניה – כי אתם לא מתפשרים!

בדק טכנולוגיות מבטיחה לכם רכישת מבנה בראש שקט,צוות המהנדסים שלנו הינו מקצועי ביותר ודקדקן בפרטים הקטנים ביותר, הבדיקה כוללת:

  • ליקויי בניה בטיחותיים
  • ליקויים הנובעים מרשלנות ביצועית של הקבלן
  • ליקויים המשפיעים על איכות החיים של הדיירים
  • ליקויים אסתטיים בבניה
  • ליקויים זעירים


קניית מבנה זה לא עניין זול וממש מלאכת מחשבת של ממש. היא אינה יכולה להתבצע ללא בדיקת מבנה, משום שאתם לא רוצים לקנות מבנה אשר יתברר עם הזמן כלקוי ויעלה לכם כפליים. אתם זקוקים לחברה עם הרבה נסיון ומוניטין של שנים שתלווה אתכם. התקשרו עוד היום לצוות המומחים שלנו. 

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-365-4990

צילום קווי ביוב