חברת בדק בית

בדיקת מבנים לפני קניה

מטרת חברת בדק בית היא לבדוק האם יש ליקויים במבנה עוד לפני הרכישה ואם כן, ליידע את הלקוח שהזמין את בדיקת מבנים מה הליקויים בנכס ומה עלות התיקון הכוללת. בדיקת מבנים לפני קניה מתבצעת בדרך כלל לפני סגירת החוזה בכדי שהלקוח יידע האם הוא עדיין רוצה לרכוש את הנכס. 

מה חברת בדק בית בודקת?

בדיקת מבנים לפני קנייה
בדיקת מבנה לפני קנייה – למה זה חשוב?

כאשר רוכשים מבנה על הלקוח לבדוק כי המבנה עומד בכל התקנים (בדיקה ללא הרס), שהוא ללא ליקויים, לעיתים קרובות המהנדסים של חברת בדק בית הבודקת את המבנה מגלים ליקויים שאף אחד לא היה שם לב עד הרגע בו העובש היה מתגלה, שהרצפה איננה ישרה, סדקים שנוצרו, רטיבות בתקרה, שברים בגבס, מרפסת סדוקה ולא בטיחותית ועוד מקרים נוספים שאינם נראים לעין הלקוח.

חברת בדק בית באה להעניק ללקוח את השקט שלו לפני הרכישה עם הצוות שמונה מהנדסי בניין, שמאי ופקחי בנייה אשר מספקים ללקוח את הדו"ח המפורט של הממצאים והליקויים שהתגלו במבנה. בעזרת הדו"ח ניתן לאמוד את שווי הנכס ומה עלות התיקון הנדרש, כמו כן הלקוח יכול להחליט האם שווה לו לקנות את הנכס או לבטל את הקנייה בשל העובדה שבדיקת הנכס נעשית לפני החתימה הסופית של רכישת המבנה.

מה אתה מרוויח מכל הסיפור?

רכישת מבנה אינה עניין זול ובטח ובטח אף אחד לא רוצה לקנות חתול בשק. הבדיקה המוזמנת באה לפתור את כאב הראש שעלול לצוץ לרוכש לאחר הרכישה כאשר מתגלים לעיניו הליקויים. הלקוח יוצא מורווח משום שהחברה שבודקת את הנכס הינה ניטרלית,היא לא תנפח מחירים עבור הלקוח ולא תוריד מחירים עבור המוכר. כמובן שבעל הנכס מבטיח שאין ליקויים,אבל האם אכן כך? בדיקה מוקדמת היא בדיקת חובה לפני רכישה והשקעה כה גדולה ואין לסמוך על אף אחד חוץ מהחברה שמבצעת את בדק הבניין.ישנם מקרים שחברת בדק הבית מוצאת ליקויים שאינם ניתנים לתיקון או שהעלות לתיקון נאמדת בעשרות אלפי שקלים.

מי אחראי על תיקון הליקויים?

חשוב מאוד לציין שכאשר מדברים על אחריות תיקון, יש לדעת את גיל המבנה. בניין חדש לאחר בדק בית זוכה לאחריות מהקבלן והוא זה שאחראי לתקן את הליקויים שנמצאו בדרך כלל. בנכס יד שניה יש לבצע בדק בית ולפני ביצוע הרכישה לסגור את המחיר בהתאם לממצאים והליקויים שנמצאו ולהחליט מי מתקן אותם.

בדיקת מבנים לפני קניה – כי אתם לא מתפשרים!

בדק טכנולוגיות מבטיחה לכם רכישת מבנה בראש שקט,צוות המהנדסים שלנו הינו מקצועי ביותר ודקדקן בפרטים הקטנים ביותר, הבדיקה כוללת:

 • ליקויי בניה בטיחותיים
 • ליקויים הנובעים מרשלנות ביצועית של הקבלן
 • ליקויים המשפיעים על איכות החיים של הדיירים
 • ליקויים אסתטיים בבניה
 • ליקויים זעירים

קניית מבנה זה לא עניין זול וממש מלאכת מחשבת של ממש. היא אינה יכולה להתבצע ללא בדיקת מבנה, משום שאתם לא רוצים לקנות מבנה אשר יתברר עם הזמן כלקוי ויעלה לכם כפליים. אתם זקוקים לחברה עם הרבה נסיון ומוניטין של שנים שתלווה אתכם. התקשרו עוד היום לצוות המומחים שלנו. 

בדק בית לפני קניה

 

בדיקת בית לפני קניה

מעוניינים לשכור דירה חדשה? עומדים בפני קניה של בית חדש? לא נכנסים לפני שעושים בדיקת בית לפני קניה. חברת בדק טכנולוגיות תעשה בדיקה מקיפה ויסודית של כל מערכות המים, האיטום וכל המבנה עד לרמת היסוד בכדי לוודא שאתם קונים נכס איכותי ללא שום פגם. חברת בדק טכנולוגיות הינה מהחברות הגדולות בישראל לאיתור וטיפול בנזקים לדירות כגון נזקי מים ורטיבות, והיא גם מספקת שירותי בדק בית לפני רכישה או לפני תקופת החורף על מנת להכין את הבית לתקופת הגשמים.

 

למה חובה לעשות בדיקת בית לפני קניה

כמו שלא קונים חתול בשק, כך לא רוכשים או שוכרים מקום מגורים לפני שמוודאים שהוא שווה את זה. הרבה פעמים מציגים לנו תמונת מצב שכביכול הבית שמציעים לנו מושלם ללא כל דופי, אך מתחת לפני השטח קיימים מחדלים ובעיות בטיחותיות שרק מחכים לצוץ בכל רגע ולגרום לנזקים כספיים ועוגמת נפש. רק חברת בדק בית איכותית ומקצועית תעשה סיור ובדיקה באמצעות כל האמצעים הטכנולוגיים הדרושים בכדי לקבל תמונת מצב אמיתית ומלאה לגבי הנכס שלכם.

 • בדיקת אינסטלציה – לתשתיות הצנרת של המים והביוב העוברות מתחת לבית יש תפקיד מכריע לאספקת המים הראויים לשימוש אצלנו. תפקוד לקוי של הצנרת או איכות ירודה כמו בדירות ישנות יכול להתפוצץ לכם בפנים יום אחד ולגרום להצפות, נזילות בקירות והתפתחות של טחב ועובש. בדיקה ראויה תעלה על הבעיות הללו מבעוד מועד ותמנע את ההתפתחות שלהן.
 • בדיקת איטום – כהגנה בפני גשמים ורוחות, הצוות של החברה יעבור על נושא של איטום הגג מסגרות החלונות והקירות כדי לוודא ששום גשם, רטיבות או רוח פרצים לא יחדרו לפנים הדירה.

 

בדק בית זה אנחנו

אל תסמכו על מי שמציע לכם דירה כל כך בקלות. פנו אל חברת בדק טכנולוגיות כדי לעשות בדיקת בית לפני קניה וגם אתם תוכלו לישון בראש שקט מדאגה. הסרת כל הסיכונים והדאגות מבעוד מועד יחסכו לכם נזק לא רק כספי כי אם גם נפשי ואפילו בטיחותי. מחדלי בנייה או תשתיות עלולים לפגוע בבריאות הדיירים וחייבים למנוע את זה בכל מחיר. התקשרו עוד היום אל בדק טכנולוגיות ותהנו משירות אמין ומקצועי.

 

בדק בית

בדק בית הוא נושא מורכב וראוי שיטופל רק על ידי מומחים. בדק טכנולוגיות הינה החברה מספר אחת בישראל המבצעת שירותים שונים עבור חברת בדק בית שתגיע לביתכם. בין השירותים הניתנים, בדיקת נזילות, רטיבות, איטומים, ועוד. רגע לפני שאתם רוכשים או שוכרים נכס, בצעו את כל הבדיקות האפשריות. חשוב מאוד שהחברה המבצעת את הבדיקות עבור דו"ח בדק הבית, תהיה חברה אמינה, מקצועית, עם צוות מנוסה היודע לבדוק ולאתר כל מפגע אפשרי. חברת בדק טכנולוגיות מספקת את השירות המקצועי ביותר, תוך שימוש במכשור החדש והמתקדם בתחום. בסיום הבדיקות מוגש דו"ח מפורט ובו הסבר על כל הממצאים והליקויים. פנו אל חברת בדק טכנולוגיות עוד היום.

 

חברת בדק בית  – מה היא בודקת

חברת בדק בית טובה, אחראית לבדוק את כל האלמנטים האחראיים על שמירת הבית מפני נזקי רטיבות ונזילות וכמובן דברים נוספים. מבין הדברים הרבים שהחברה שלנו בדק טכנולוגיות תבדוק אצלכם ניתן יהיה למנות:

 • תשתיות הצנרת מים וביוב – מפאת הצפות וסתימות במערכות המים והביוב המקומיות, חייבים לבדוק שמצב האינסטלציה והצנרת בבית תקין. פיצוץ או הצפה של צנרת בתוך הבית היא סיפור רציני שיכול להרוס מטבח או כיור אם לא מטפלים בזמן. במסגרת בדק הבית יבדקו החיבורים ואיכות החומר ממנו עשויים הצינורות.
 • איטום גגות – אין יותר מתסכל מאשר לישון בחדר החמים והנעים שלכם ופתאום לחוש בטפטוף מהגג. איטום גגות ובמיוחד בדירות בקומות עליונות בבניינים, חובה לעשות לפני כל רכישה של נכס חדש בין אם מדובר ברכישה או השכרה, וכן גם לפני החורף.
 • בדיקת איטום חלונות – דרך מסגרות החלונות הפונים לרשות הרבים יכולים לחלחל מים, רטיבות ולחות ובכך להרוס את הקיר ולגרום לטחב, עובש וקילופים בסיד.

החברה הטובה ביותר לביצוע בדיקות בדק בית

אם גם אתם מעוניינים לבדוק את ביתכם, או לבצע בדיקה לפני רכישה או השכרת נכס, ולמנוע מבעוד מועד נזק כספי וצער נפשי גדולים, התקשרו עכשיו אלינו אל בדק טכנולוגיות ותזכו ליחס חם, שירות אמין ומקצועי ומחירים נוחים במיוחד. החברה שלנו מספקת שירותים רחבים בתחום איכות הדירה ומבצעת שלל שירותים כמו איתור וטיפול בנזקי מים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. פנו אלינו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

חברת בדק בית מומלצת

רוצים לשמוע על חברה המבצעת בדיקות בדק בית מומלצת, שתבדוק לכם את כלל מערכות הבית ותוודא שהן תקינות לפני רכישה או השכרת נכס? אנו בחברת בדק טכנולוגיות נעשה הכל על מנת לוודא שאתם גרים או הולכים לגור בדירה מוגנת ובטוחה מכל פגע ונזק שמביאים נזקי הזמן, המים או כל דבר אחר שעלול לגרום לכיליון ולבלאי בדירה. חברת בדק בית מומלצת, מזמנת את כל אנשי המקצוע האיכותיים שיבדקו את כלל המערכות, התשתיות והאינסטלציה הביתית, ויקבעו אם והיכן אתם זקוקים לתיקונים שונים על מנת להבטיח דירה איכותית ועמידה.

 

מה מספקת חברת בית בית מומלצת

בדיוק כשם שמכון בדיקה לרכבים בודק מכוניות לפני שמציעים אותן ללקוחות, כך חברת בדק בית מומלצת, בודקת את הבית לפני רכישה או השכרה. החברה תבצע בדיקה מקיפה בכל ההיבטים והמישורים על ידי צוות מקצועי ומוסמך לתפקיד, שיתעד כל ליקוי בדו"ח מפורט ומסוכם.

 • בדיקה של האינסטלציה וכל מערכות המים והביוב – על מנת שתהיה אספקה שוטפת של מים נקיים וראויים לשימוש ביתי, צריך לוודא שהתשתיות והצינורות עומדים בתקנים. צריך לבדוק את התוקף של הצנרת, איכות החומר, עמידותה, חיזוקים וחיבורים שנעשו כראוי ועוד.
 • מצב המבנה והקירות – צריך לוודא שאין שום סכנה של נפילת טיח, או התפוררות הקירות. ייתכן ותראו קיר הצבוע כראוי אך המבנה והאיכות של החומר רופפים ומסוכנים למגורים. באמצעות הכלים והאמצעים העומדים לרשות חברת בדק הבית, תעלו על הכשלים והבעיות בקלות.
 • איטום – יש לוודא כי במקומות חשובים כמו חלונות וגג קיים איטום כנדרש, על מנת למנוע חדירת מים ונזילות.

 

בדק בית מומלץ

רוצים לשכור נכס? מעוניינים לקנות דירה חדשה? חברת בדק טכנולוגיות הינה החברה המובילה בתחום לביצוע בדיקות בדק בית, ומעניקה שירות לעשרות אלפי לקוחות ישראלים מרוצים שבחרו בטוב ביותר. אם גם אתם רוצים לישון בראש שקט בדירה שעברה את כל הבדיקות ועמדה בכל התקנים ומבחני העמידות, אל תהססו ליצור קשר. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו יגיע עד אליכם ויעשה בדיקה מקיפה עד ליסוד ובמחיר טוב.

 

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב