איטום בריכות שחייה

מתכננים לבנות בריכה בחצר? כדי לבצע איטום בריכות לפני

אם זו בריכת שחייה או בריכת נוי, פעולה אחת חשובה חייבת להתבצע על מנת להנות מהבריכה והיא איטום. איטום בריכות מתבצע בחלק החיצוני והפנימי של הבריכה והוא מונע מהמים לנזול ולחלחל לאדמה, מה שפוגע בתשתיות החשובות של הבית. איתור נזילות בבריכות שחייה הכרחי ביותר אם ברצונכם לבנות בריכה, כדאי שתכירו את התקלות והבעיות שיכולות לצוץ מהקמה לא טובה או תקנית של בריכות כאשר החשוב מכל הוא איטום הבריכה מפני נזילות.

כאשר מדברים על איטום בריכות, לא מומלץ להתפשר ולחסוך על חומרי איטום באיכות נמוכה משום שהם יגרמו לבזבוז מים קבוע למילוי הבריכה ובעתיד גם להוצאה כספית משמעותית על חשבון המים. יש לוודא כי בדיקת בריכה ואטימת הבריכה נעשית על ידי אנשי מקצוע המשתמשים בחומרי איטום ברמה גבוהה המיועדים לבריכות.

מתי מבצעים איתור נזילות בבריכות שחייה לאחר בניית הבריכה?

לאחר החלק הקשה של בניית הבריכה לפי התקנים המקובלים, יש לבדוק את איטום הבריכה ולבחון את חומרי האיטום ששומשו לשם בניית הבריכה והאיטום שלה. זו היא בדיקת חובה וקריטית לפני השימוש והבדיקה יכולה למנוע הרבה עוגמת נפש לבעל הבריכה ולמנוע נזקים לסביבה עקב נזילות המים לפני שטח האדמה וחלחול המים למי תיהום.

בדיקת בריכות
בדיקת בריכות – למה זה חשוב?

איטום בריכות שחייה – איך מבצעים בדיקת בריכה?

בדיקת איטום בריכות מתבצעת על ידי מומחים לבדיקת בריכות בלבד, בשלב הראשון ממלאים את הבריכה במים לפרק זמן מינימלי של שבוע ועוקבים האם יש ירידת במפלס המים או הופעת סימני רטיבות ודליפה חיצוניים.

מה הסיבות לדליפת מים מהבריכה?

כאשר יש ירידה במפלס המים בבריכה מן הסתם שיש נזילות ואובדן מים מהבריכה, הסיבה לכך משתנה וכוללת את הסיבות הבאות:

  • תקלה במיכל איזון הבריכה
  • איטום לקוי
  • שבר בדפני הבריכה
  • נזילה מצינור הזרמת המים לבריכה
  • איטום לקוי של פנסי הבריכה או אביזרי הבריכה
  • נזילת מים מצנרת הסירקולציה של המים המוזרמים בבריכה
  • תקלה בצנרת ניקוז המים

תיקון איטום הבריכה בשל בלאי

לכל חומר המשמש לבנייה יש בלאי טבעי ונדרש לחדש אותו כל פרק זמן. גם באיטום בריכות שחייה לאורך זמן יכול להווצר בלאי של חומר האיטום. אם אתם מבחינים בדליפות מים ברורות בחצר או שחשבון המים שלכם עלה בצורה כה משמעותית בעונת שימוש הבריכה, כדאי לבצע איטום חוזר לבריכת השחייה. חיזוק האיטום של הבריכה מתבצע על ידי חברה מקצועית בלבד המומחית לאיטום ובריכות בפרט.

אנחנו כאן בשבילך!

בדק טכנולוגיות יודעת לבדוק ולזהות את הבעיה המדוייקת הגורמת לאובדן מים בבריכה, יש בידינו את הכלים והידע הדרוש לבצע איתור נזילות בבריכות שחייה ביעילות ומהירות, לתכנן את התיקון הנדרש ולתקן את הבריכה שלכם בצורה מושלמת.

כל תקלה וכל בדיקת בריכות שמטופלים על ידינו יתוקן ויבוצעו באופן מקצועי ויסודי מה שיבטיח את בלימת הנזק הכלכלי שלכם, כי דליפת מים מהבריכה = שפיכת כסף לשווא, במקום לבזבז כסף אנו רוצים שתהנו מהבריכה שלכם. התקשר עוד היום לצוות המומחים שלנו!

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב