בדק בית לקראת החורף

החורף קרב ובא, כבר מתחיל להיות קריר בחוץ, הריח האהוב של הגשם מתחיל לחלחל ולאנשי החורף החיוך כבר מתחיל לעלות על הפנים. אבל לפני שאתם מוציאים את הכובע גרב מהארון ואת הקפוצ׳ון האהוב עליכם להיות בטוחים שהבית שלכם נבדק כראוי. אגב, בדק בית כבר עשיתם?

אז מה זה בדק בית לחורף?

בדק בית לחורף הוא תהליך המתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון, שיודעים לבחון את מערכות האינסטלציה של הבית בצורה מעמיקה ויסודית על מנת שתהיו בטוחים שתוכלו לשתות את השוקו החם שלכם מתחת לשמיכה בלי שהתקרה תנזול עליכם.

בדק בית – מה בודקים?

לרוב אנשי המקצוע שיערכו לכם את בדק הבית יהיו אדריכלים או מהנדסים, במהלך בדק הבית הם יחפשו בשבילכם את תקלות האיטום בדיקה לאיתור נזילות ואת הנקודות שמהן הסיכוי לנזילה קיים במקומות שברוב המקרים לא הייתם חושבים לחפש בהן בעצמכם. כמובן שגם אם הייתם חושבים על בדיקת נקודות אלו היעדר הציוד, ההכשרה והניסיון המתאימים היו מונעים ממכם לאתר את הנקודות בעלות הפוטנציאל לנזק.

בין שלל האלמנטים שיבדקו על ידי הבודק ניתן למנות את מערכת הצנרת בשלמותה, בדיקת האטימות של הגגות והחלונות בביתכם, בדיקת בריכה, בדיקת שיפועי המרפסות ובדיקת חיבורי צינורות. את מערכות האינסטלציה ואת רמת איטום החלונות יבדוק המהנדס על ידי שימוש במכשירים טכנולוגיים מתקדמים שיעזרו לו לקבל תמונה מלאה על הצנרת בביתכם ועל הנקודות החלשות בצנרת. את שיפועי המרפסת המהנדס יבדוק באופן יסודי ומדוייק על מנת להיות בטוח ששיפוע המרפסת יאפשר ניקוז תקין של מי הגשמים. ניקוז בעייתי עלול להוביל להצטברות של מים ולנזקי רטיבות משמעותיים.

למה לנו לבצע בדק בית לקראת החורף?

תקלות בבנייה הם דבר נפוץ דיו בארצנו, גם בדירות חדשות שנקנו ישירות מקבלן.

אנשים רבים שרוכשים דירה מגלים רק לאחר כניסתם לדירה מגלים לא מעט ליקויי בנייה אשר יכולים להיווצר על ידי תכנון לא נכון, שימוש בחומרים זולים, פגיעה במהלך הבנייה.

מצב כזה ברוב המוחלט של המקרים יפגע בשגרת חיינו, יגרום לנו לכעס ותסכול רב, להתמודדות מול הקבלן או מוכר הנכס ולהוצאות נוספות מלבד הדירה החדשה שזה עתה רכשנו.

האופציה האידיאלית למניעת כל אלו היא הזמנת חוות דעת הנדסית אשר תספק לנו ידע נרחב ככל האפשר על מצב הדירה מבחינה תכנונית.

על בדק בית לא מתפשרים – בוחרים בדק טכנולוגיות

בדק בית הוא נושא רציני וחשוב מאוד במיוחד לקראת החורף, אף אחד מאיתנו לא רוצה להתפשר על בדק הבית שלו ובסוף לסבול מכך,כולנו רוצים להעביר את החורף הקרוב בצורה הטובה ביותר מתחת לשמיכה עם השוקו ביד וללא כל הפרעה חיצונית, לכן  כשבוחרים באנשי מקצוע יש לבחור את אנשי המקצוע המיומנים והותיקים ביותר לשם ביצוע העבודה. בדיוק לשם כך בוחרים במקצוענים, בוחרים בדק טכנולוגיות.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב