איתור רטיבות

בדיקה לאיתור רטיבות

בעיית הרטיבות במבנים נעשתה לנפוצה יתר על המידה בשנים האחרונות. בדרך כלל תהליך העיבוי מתרחש בעיקר בחדרי האמבטיה והמטבח אך לא רק שם. תופעת העיבוי בדירות מגורים או בבתים פרטיים מתאפיינת בהיווצרות רטיבות על גבי קירות הבית ותקרות הבית. בעיית הרטיבות לאו דווקא חייבת להיגרם כתוצאה מבעיה שקיימת אצלנו בדירה. ברוב הגורף של המקרים מדובר בבעיה שנובעת מנזילה אצל אחד השכנים או אפילו גג הנכס או בעיות איטום. כאשר בעיית הרטיבות מתרחשת אצלנו קל יותר לגשת ולטפל בה. אך כאשר הנזק נגרם כתוצאה מנזילה אצל השכנים, אין ספק שהתהליך מורכב יותר.

הגורמים העיקריים לבעיות רטיבות

וודאי אתם שואלים את עצמכם ממה יכולה להיגרם בעיית רטיבות בדירה שלנו? להלן הגורמים השונים להיווצרות בעיות רטיבות בנכסים:

 1. שימוש בחומרי גלם באיכות נמוכה.
 2. צנרת ישנה
 3. איטום שנעשה בצורה לא מקצועית לגג המבנה או לקירות החיצוניים.
 4. סדקים עמוקים 
 5. סטייה מהתכנון הראשוני של תוכנית הבנייה.  


בכל הגורמים הללו ניתן לטפל אך הדבר החשוב ביותר הוא לאתר את מקור הבעיה שמא הבעיה לא תחזור על עצמה. במידה ונטפל בבעיה רק באופן ״חיצוני״ סביר להניח שהבעיה תחזור על עצמה ובאופן חמור יותר. האתגר האמיתי הוא להבין מה הוא מקור הבעיה ומרגע שגילינו זאת קל לטפל בבעיה ולוודא שלא תשוב על עצמה. בזכות בדיקה לאיתור רטיבות והקדמה הטכנולוגית של ימינו קיימים כיום מכשירים טכנולוגיים שעוזרים באיתור וטיפול הבעיה במינימום נזקים כך שלא תצטרכו לפנות את הבית או לגרום לנזקים אחרים בזמן הטיפול בבעיה.

בדיקת איתור רטיבות

הדבר החשוב ביותר הוא בחירת איש המקצוע המתאים לטיפול בבעיה. אסור להתפשר על כך, ערכו בדיקה יסודית לפני בחירת איש המקצוע שלכם והתייעצו רק עם המומחים. זכרו, מדובר בבעיה שאתם רוצים לטפל בה במהירות המירבית כי כל עוד הבעיה קיימת היא ממשיכה להזיק מתחת לפני השטח ויכולה לפגוע בערך הכלכלי של הנכס באופן משמעותי.

חשיבותה של בדיקה לאיתור רטיבות מקיפה

בעל המקצוע המגיע אל הנכס שלנו יעזר במד רטיבות ובכך הוא יוכל לזהות את מקור הבעיה בלי לשבור את קירות המבנה או לגרום לכל נזק אחר במבנה שנלווה פעמים רבות לבדיקות הללו.

לסיכום, בעיות רטיבות קיימות ברוב המבנים של ימינו חדשים וישנים כאחד. הבעיה נגרמת בעקבות הגורמים שצוינו לפני כן. על מנת לטפל בבעיה ולפתור אותה יש לאתר את המקור. ככל שהבעיה נמשכת זמן רב יותר כך הנזק שהיא גורמת רב יותר והיא יכולה להוריד משמעותית מערכו של הנכס שלנו. 

בוחרים נכון – בוחרים בדק טק

הדבר החשוב ביותר בבדיקה לאיתור רטיבות הוא בחירת איש מקצוע בעל ניסיון ומוניטין אשר ידע לבצע את הבדיקה בצורה הטובה ביותר.

בדק טכנולוגיות הינה חברה המתמחה בבדיקה לאיתור רטיבות בעל מוניטין וניסיון של שנים רבות, בעל חוג לקוחות גדול המעיד על איכויותינו. אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ.

 

בדיקת איתור רטיבות

בדיקת רטיבות בקירות

מחפשים איך לבצע איתור רטיבות בקירות, בתקרה או ברצפה? גילוי של רטיבות ממקור מים המחלחל בקירות הבית, יכול להיות כאב ראש גדול למדי. אם בעבר היו חברות שונות צריכות לשבור קירות על מנת לאתר את מוקד הנזילה ולטפל בנזקים הקיימים, החברה שלנו, חברת בדק טכנולוגיות, עושה זאת ללא שום צורך בהריסה של המבנה הקיים תוך מינימום לכלוך ונזקים משניים כתוצאה מהטיפול. אנחנו מתמחים באיתור וטיפול של נזקים ממקור מים, בצורה מהירה ומדויקת מבלי להשאיר סימנים מיותרים.

 

איך לבצע איתור רטיבות במהירות מקסימלית

דיירי הבית חייבים להיות ערניים לכל שינוי במראה ובטקסטורה של קירות הבית על מנת לזהות אם יש נזילה במקום מסוים. מומלץ אחת לכמה זמן להעיף מבט על קירות המטבח, קירות חדר האמבטיה וכל מקום שעוברים בו צינורות מים וביוב ולראות שהם לא שינו צבע או מדיפים ריח רע. קיום של רטיבות משליך על ריחות רעים, כתמים כהים של לחות על הקירות, ובמקרים מתקדמים גם נזק לטיח ולצבע של הקירות.

 • חברת בדק טכנולוגיות משתמשת בכל המכשור המתקדם העומד לרשותה על מנת לאתר היכן קיימת רטיבות בצורה מדויקת, מהירה, וללא שום הרס.
 • אנחנו נותנים שירותים נוספים ללקוחות פרטיים ועסקיים כמו צילום קווי ביוב, איתור נזילות בתשתיות מים וביוב, שירות בדיקת מבנים לפני רכישה ועוד.
 • שימוש במצלמה תרמית המבוססת על טכנולוגיית אינפרה-אדום.
 • שימוש בציוד מתקדם אלקטרו-מגנטי ואלקטרו -אקוסטי.
 • מהחברות הוותיקות בישראל שהביאה את הטכנולוגיה המתקדמת לאיתור נזקי מים.

 

איתור מקור רטיבות – שמים סוף לרטיבות אחת ולתמיד 

מעוניינים לשים סוף לרטיבות ממים? רוצים לפתור את הבעיה מהשורש? רק אצלנו בבדק טכנולוגיות תוכלו לעשות זאת. עם ותק של שנים רבות והתמחות בכל נושאי איתור נזילות וסתימות בבניינים פרטיים ועסקיים, אנחנו אחת החברות החזקות בתחום ואין שניה לנו. הצטרפו לרשימת אלפי הלקוחות המרוצים שנהנו משירותינו הנרחבים בכל נושא בתחום הנזילות והאינסטלציה. איתור רטיבות זו המומחיות שלנו. ראיתם סימנים של נזילות ורטיבות בקירות הבית? צרו עמנו קשר במהירות המיידית ותהנו משירות מעולה במחירים הוגנים ואטרקטיביים במיוחד.

 

איתור רטיבות בקירות

איתור רטיבות בקירות הינה מלאכה הנעשית במסגרת טיפול בנזקי מים בקירות הבית. כבכל שנה עשרות אלפי בתים בישראל ניזוקים בגלל רטיבות המחלחלת אל קירות הבית וגורמת לנזקים כספיים גדולים. על מנת למנוע או להקטין את הנזק ככל שניתן, חייבים לעלות על הבעיה בזמן, מלאכה שאינה פשוטה כלל כי התחלת הרטיבות כמעט ואינה מורגשת. בדק טכנולוגיות הינה אחת מהחברות המובילות בישראל לאיתור וטיפול בבעיות רטיבות בקירות והיא מעניקה שירות לאלפי משפחות בכל אזורי הארץ במקצועיות, אמינות והוגנות.

 

כל מה שאתם צריכים לדעת על איתור רטיבות בקירות

רטיבות בקירות נגרמת בשל חדירת מי גשמים, עודף לחות שמצטברת במקום אחד או פיצוץ ונזילה באחד או יותר מצינורות המים או הביוב, במערכת הובלת המים הביתית. עם הזמן הרטיבות יוצרת כתמים וריחות מאוד לא נעימים ואף מסוכנים עבור דיירי הבית בגלל התפתחות של טחב ועובש המסוכנים לנשימה. אם זיהיתם כבר בשלבים הראשונים את הופעת הרטיבות קראו לבדק טכנולוגיות והם כבר יאתרו את כל המקומות שניזוקו בקירות, ברצפה ובתקרה.

 • החברה שלנו הינה מהחלוצות בתחומי טכנולוגית ה"אל הרס" – איתור רטיבות בקירות שאינה כוללת הרס של המבנה המטופל כמו בשיטות הישנות.
 • אנו יכולים לאתר את מוקדי הרטיבות באמצעות מכשירים טכנולוגיים ייעודיים כמו מצלמה תרמית, אמצעים אלקטרו מגנטיים ועוד.
 • אנו יכולים למצוא את מוקד הנזילה וגם את כל המסלולים שהיא עברה בהם ובכל לנטרל את כל הנזקים שעתידים.
 • אנו מציעים סל שירותים רחב מאוד למען איכות הדיור כגון צילום קווי ביוב ומים, בדק דירה לפני רכישה, בדק דירה להכנה לקראת תקופת החורף ועוד.

איתור רטיבות באמצעות טכנולוגיים

איתור רטיבות בבית במקצועיות ומיומנות

אם גם לכם הופיעו סימנים של רטיבות בכל מיני מקומות ברחבי הבית, אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו בהקדם. חברת בדק טכנולוגיות מעניקה שירותים נרחבים ומגוונים לעשרות אלפי לקוחות ישראלים מרוצים מכל רחבי הארץ, וגם אתם תוכלו להימנות עמם. צוות החברה יבוא ויאתר את כל מוקדי הרטיבות במהירות וביעילות וזאת מבלי לשבור שום קיר ומבלי לעשות שום נזק. התקשרו עוד היום ותחסכו הרבה כאב ראש ודאגה מיותרת.

 

בדיקת רטיבות

מחפשים דרך לבצע בדיקת איתור רטיבות בדרך הטובה ביותר מבלי להרוס את קירות הבית? בעיות של רטיבות ונזילות דרך התקרה, הקירות או הרצפה, הינן מהבעיות השכיחות והמתסכלות ביותר שחווה האזרח הישראלי בביתו. נזקי נזילה יכולים לגרום לריחות רעים וקילופים של קירות הבית. הדרך הטובה ביותר לבצע בדיקת רטיבות הינה באמצעות כלים ואמצעים טכנולוגיים לאיתור נזילות דרך חברת בדק טכנולוגיות. זוהי אחת מהחברות המובילות בתחום האיתור והטיפול בנזקי צנרת ואינסטלציה ביתית.

 

כיצד מבצעים בדיקת רטיבות במהירות וביעילות

בעלי הדירה מוכרחים להיות ערניים לגבי שינויים במצב הקירות שלהם, במיוחד בחורף. נזילות יכולות לגרום לעובש נזק בריאותי וכספי, לגוף ולנפש. חייבים למצוא את הסימנים בעודם קטנים על מנת למנוע נזק גדול יותר. סימנים של כתמים כהים או סדקים לאורכם של קירות הבית יכולים להעיד על המצאות נזילה בקרבת מקום. חברת בדק טכנולוגיות יכולה לאתר את מוקד הרטיבות, למצוא את מסלול הנזילה וכל מקום אליו היא מגיעה, ובכך למנוע את הבעיה מהשורש.

 • החברה שלנו עושה שימוש בכל המכשירים המתקדמים העומדים לרשותה בכדי לאתר בצורה מדויקת היכן קיימת רטיבות וכל זה ללא הרס של הקיר או פגיעה בתשתיות הבית.
 • אנחנו מעניקים שירות כולל בכל רחבי הארץ ללקוחות פרטיים ולעסקים. בין היתר אנו מעניקים שירות בדיקת מבנים טרם קניה, צילום קווי ביוב, איתור איטום ונזילות ועוד.
 • אנו משתמשים במצלמות תרמיות מבוססות אינפרה-אדום, ציוד טכנולוגי המתבסס על קרינה אלקטרו מגנטית, שימוש בגז לאיתור נזקי תשתיות מים ועוד.

בדיקת רטיבות בבית – הצעד הראשון לייבוש הרטיבות אחת ולתמיד

נמאס לכם להתעסק עם בעיות רטיבות ונזילות? רוצים לטפל בבעיה מהשורש ולא להסתפק בצביעה חיצונית שלא תחזיק זמן? אנחנו בבדק טכנולוגיות שמחים להציע לכם שירות אדיב ומקצועי בכל תחומי בדיקות נזילות ורטיבות. יש לנו מוניטין גבוה בכל הארץ ורשימת לקוחות מרוצים מהמגזר העסקי ולקוחות פרטיים. אז אם יש לכם בעיה אתם בהחלט יודעים אל מי לפנות. אנחנו כאן כדי לעזור לכם ולפתור את בעיית הרטיבות בכל מקום.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב