צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי

ישנן בעיות אינסטלציה וצנרת רבות העלולות להתרחש. כשריח רע מתחיל לשרור בבית שגרת היום שלנו נפגע יחד עם תחושות תסכול המלוות אותנו. לעיתים קרובות קשה מאוד להבין ולזהות מהי בדיוק הבעיה. בעיות שונות כגון סתימות, רטיבות על הקירות וגם ריחות לא נעימים עלולות להיגרם מסיבות שונות.

במקרים מסוימים אפילו האינסטלטור מתקשה לאתר את מקור הבעיה. בדיוק למקרים הללו מומלץ להזמין איש מקצוע אשר מתמחה בצילום קווי ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי. הקדמה הטכנולוגית של ימינו הגיעה גם לתחום האינסטלציה, וכיום ניתן להשתמש במצלמת סיב אופטי על מנת לאתר את מקור הבעיה בביוב. 

צילום קווי ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי מאפשרת בדיקה של התקלות במערכת הביוב, מבלי לבצע עבודות חפירה שעלולות לגרום לרעש רב ,לפינוי הבית לתקופה קצרה ועלולות לפגוע בצנרת ולסכן אותה.

צילום הביוב בעזרת סיבים אופטיים

על מה אנחנו מדברים בכלל?

מצלמת סיב אופטי עשויה מסיבים גמישים מאוד דבר המאפשר לה להיכנס לכל צנרת וצנרת. גודלה של מצלמת הסיב האופטי ממש מזערי והיא יכולה להיכנס אפילו לצנרות הקטנות ביותר. בגלל המאפיינים המיוחדים של מצלמה זו נעשה בה שימוש רחב בתחום זה.

יתרונות צילום קווי ביוב במצלמת סיב אופטי 

היתרון המשמעותי והחשוב ביותר של צילום קווי הביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי הוא היתרון הכלכלי, שימוש במצלמת סיב אופטי יכול להביא לחיסכון משמועתי של כסף. ראשית, שימוש במצלמה מאפשר לאתר את הבעיה המדויקת בצנרת ומונע השערות שאינן נכונות, במקרים רבים השערות לא נכונות מביאות לנזק גדול יותר מהקיים וגם לכאב ראש לא קטן.

שנית, השימוש במצלמה מאפשר להבין את מיקומה המדויק של הבעיה דבר החוסך זמן רב ועבודות חפירה בהיקף גדול. כמו בכל מקום בעולם ובמיוחד אצל הישראלים זמן שווה כסף, ולכן איתור מדויק של הבעיה בעזרת המצלמה יחסוך לנו זמן רב ועלויות תיקון רבות.

בנוסף לכך, צילום קווי ביוב בסיבים אופטיים עשוי לאתר בעיה שלא היינו מודעים אליה, למשל נזילה.

נזילה, אפילו אם היא מינורית ממש עלולה להגדיל את חשבונות המים שלנו ובמקרים מסוימים לגרור קנסות מהעירייה.

צילום קווי ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי – בדיוק מה שאתם צריכים

כמו שכבר הבנו לשימוש צילום קווי ביוב במצלמת סיב אופטי יתרונות רבים. השימוש במצלמה חוסך לנו זמן רב מכיוון שהוא מונע השערות מיותרות ובכך מונע עבודות חפירה בהיקף גדול, מה שעלול לחסוך לנו עשרות אלפי שקלים.

מאחר ומדובר בנושא חשוב אנו צריכים איש מקצוע מיומן, איכותי  ובעל ניסיון. 

בדק טכנולוגיות היא חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין גבוה המתמחה בכל האמור בצילום קווי ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי, יחד איתנו תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות ושהבעיה שלכם תיפתר ביעילות ובמהירות המרבית.

מעוניינים בצילום קווי ביוב בסיבים אופטיים? הרימו אלינו שיחה עוד היום, כוס קפה עלינו.

 

צילום קווי ביוב במכשור מתקדם

 

צילום צנרת

צילום קווי ביוב, הינו הליך חשוב ביותר שבודק את איכות הנכס ומה שמתרחש מתחת לפני השטח שלו. הרבה פעמים אנשים שרוכשים דירה לא רואים את מצב הביוב הרעוע שנמצא מתחת לפני השטח וזה יכול להתנקם בהם אחר כך במקרה של סתימות או הצפות. לכן, צילום מקיף ושלם של קווי הביוב הינו הליך הכרחי ביותר בשביל לשמור על איכות החיים בדירה ולמנוע נזקים של אלפי שקלים. חברת בדק טכנולוגיות מבצעת צילום מקצועי של קווי ביוב ללקוחות פרטיים ולעסקים ומציעה לכם סל שירותים מקיף ורחב בתחומי איתור ובידוק מצב המבנה שלכם.

למה לעשות צילום קווי ביוב

צילום של קווי הביוב נותן לנו תמונת מצב מלאה לגבי המצב הפנימי של צנרות הביוב. כך אנו יכולים למפות את כל ההסתעפויות ולראות אם אכן קיימת זרימה שוטפת ותקנית של מי ביוב מחוץ לבית ושאין שום דבר שמפריע. במקרה שיש איזושהי הפרעה, הצילום יכול להראות לנו אותה, לסווג אותה ולמצוא היכן בדיוק היא ממוקמת. להלן מספר דברים שבעתיים צריך לעשות צילום קווי ביוב:

 

 • הצטברות של חול ואדמה בצנרת- בגלל מצב רעוע של צנרות המים, ייתכנו סדקים דרכם חודר חול שמצטבר בתוך הצנרות על הדופן מבפנים. מה שיוצר סתימה בוצית.
 • בלאי ופג-תוקף: לפעמים עובר זמן רב מאז התקינו את הצנרת, והיא כבר התיישנה או שנשחקה ונפגמה כל כך, עד שהיא לא מתפקדת כמו שצריך.
 • לפעמים סתימה או הצפה נובעים מתכנון לא נכון של מערכות המים והביוב הביתיות עוד מהחיבור הראשון בבניית הבית או מהשיפוץ האחרון.
 • סתימה מעשי ידי אדם – הרבה פעמים דיירי הבניין לא חושבים לפני שהם משליכים דברים לתוך האסלה, דברים שיכולים ליצור סתימות. מגבונים, טיטולים, דברים שמיועדים לפח האשפה ולא לביוב- כל אלו ואחרים יכולים לגרום לסתימות בפרק זמן מהיר מאוד. גם הצטברות של שיער שנערם באמבטיה או בכיור שבחדר המקלחת יכולים ליצור סתימות עם השנים.

 

צילום מערכת ביוב תעזור למנוע את הנזק הבא

 חברת בדק טכנולוגיות מציעה לכם מגוון שירותים וטיפולים לבעיות של סתימות ונזילה בצנרות ותשתיות המים והביוב, בין היתר איתור של רטיבות וצילומים של מצב הביוב מבפנים. אנחנו מחזיקים בכל הציוד והאמצעים המתקדמים ביותר על מנת לאתר את מוקד הסתימה ולמנוע אותה. התקשרו עוד היום ותחסכו את הנזק הבא.

 

צילום ביוב

צילום ביוב זה משהו שאפשר לומר שחובה לעשות לפני שקונים דירה יד שניה או לפני שנכנסים לתקופת החורף. בישראל יש הרבה בתים שמבחינת תשתיות וצינורות המים והביוב, אינם ערוכים לכמויות מים וזרימות גדולות בתשתיות העירוניות, מה שיכול להוביל למצב של סתימות והצפות שגורמות לנזקים משמעותיים, מבחינה כספית ומבחינה בריאותית לדיירי הבית. הרבה פעמים אנו רואים דירה שכלפי חוץ נראית טוב אך מתחת לפני השטח מצב צנרת הביוב אינו טוב כל כך ואף גרוע. רק צילום של צנרת ביוב יכול לתת אומדן של טיב המערכת ולוודא שאין שום גורם סיכון פוטנציאלי בעתיד. חברת בדק טכנולוגיות מציעה לכם שירות של צילום לצנרת הביוב ומאתרת מוקדי סתימה בצורה מקצועית ואמינה.

 

למה להזמין שירות צילום ביוב לבית

הצילום של תעלות הביוב יכול לתת לכם תמונת מצב עדכנית לגבי איכות ותקינות צינורות הביוב ותעלות המים המנקזות את השפכים מחוץ לבית. זה חשוב מאוד אם רוצים לשמור על תנאיי מחייה סניטריים ומניעה של ריחות רעים העולים מהביוב ומפתחי הכיורים בבית. להלן מספר גורמים היכולים לגרום לסתימה או פגם במערכת הביוב, מה שמצריך שירות צילום ביוב מקצועי:

 

 • הצטברויות של חול- מפאת מצב לא תקני של צנרת תשתיות הביוב, ייתכן ויהיו בדפנות סדקים וחורים דרכם נכנסים חול וחצץ, שעם הזמן יוצרים פקק בוצי המונע זרימת מים תקינה.
 • חומר רעוע – עם חלוף עשרות שנים גם תשתיות הבית יכולות להיפגם, במיוחד אם מדובר בבניינים ישנים שנבנו בשנות השבעים והשמונים. חשוב מאוד לוודא שכל תשתיות הבית תקינות ועומדות במבחן החורף של ישראל.
 • התקנה לא נכונה של הצינורות, החיבורים ביניהם ובאופן כללי ביצוע עבודה גרועה של האינסטלציה, יכול להוביל לבעיות בזרימה תקנית.
 • דברים שאסור לזרוק לאסלה – מגבונים, טיטולים, גלילי ניירות טואלט שלמים ועוד דברים שלא אמורים להיות שם, יכולים להסב נזק לבניין שלם.

 

צילום מערכת ביוב איכותי מונע את הנזק הבא

אם אתם עומדים בפני בדיקה מקיפה של בית שאתם מעוניינים לרכוש או לשכור, אל תדלגו על הצורך לבצע בדיקת מצב תשתיות מים וביוב. קראו לבדק טכנולוגיות שיבואו ויבצעו צילום של הביוב בצורה מקיפה ויסודית, וכך תהיו בטוחים שעשיתם הכל על מנת להגן על עצמכם מפני בעיות ביוב. צרו קשר וגם אתם תיהנו מדיור איכותי ובטוח.

 

צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב, נעשה במסגרת מניעה של סתימות או בדיקת המצב הנוכחי של תשתיות קווי המים והביוב. צנרת הביוב יכולה להיסתם מכל מיני סיבות, ויש הרבה גורמים היכולים לפגום באיכות זרימת מי השופכין מהבית שלנו לתעלות המרכזיות. מצב רעוע של תשתיות וצינורות הביוב או סתימה כתוצאה מהצטברות של פסולת אנושית, יכולים להוביל לנזקים תברואתיים וכספיים גדולים מאוד לדיירי הבית. חברת בדק טכנולוגיות מבצעת שירותי איתור ומניעה של נזקי צנרות מים וביוב ללקוחות פרטיים ולעסקים.

 

למה צריך לעשות צילום צנרת ביוב

לפעמים רואים דירה יפה שמציעים לנו לפני רכישה או השכרה אך לא מדווחים לנו לגבי טיב תשתיות המים והביוב. הרבה פעמים משקיעים כסף רב בשיפוץ הנכס אך לא משקיעים גם לגבי תחזוקת התשתיות שלו שיכולות להיות ישנות ובלויות. לכן, לפני כל עסקת רכישה רצינית, מומלץ מאוד לפנות אל בדק טכנולוגיות על מנת לבצע צילום צנרת ביוב ובכך לראות אם מצב הצנרת תקין, כך שהכל עובד בצורה חלקה ואין שום גורם נזק עתידי פוטנציאלי.

 • המצלמות המיוחדות שלנו מסוגלות להיכנס לתוך כל קוטר של תשתיות מים, ביובים ומרזבים.
 • הציוד הכולל לצילום קווי הביוב, הם ראש מצלמה מתכוונת המחובר לסיב אופטי ארוך מאוד ואפשרות לשליטה מלאה על ידי בעל מקצוע מטעם החברה.
 • איש הצוות שולט במצלמה ומסוגל לשנע ולסובב אותה לכדי סיבוב שלם, 360 מעלות.
 • ניתן להוביל את המצלמה לכל אורך הצינורות וההסתעפויות של הביוב אצלכם בבית ולאתר את מקורות הנזק באם קיימים.
 • המצלמה מאובזרת במכשיר הקלטה כך שיהיה ניתן לצפות בסרטון לאחר מכן.
 • מדובר בתהליך פשוט למדי – פותחים את פתח המוביל לתעלות הביוב, מכניסים את המצלמה לתוך התעלה, מאפשרים כניסה לכל אורך הצינור, מחפשים ומאתרים את הבעיה על המקום.

 

מאתרים את בעיות הצנרת בעזרת צילום צינור ביוב

חברת בדק טכנולוגיות מבצעת אצל אלפי לקוחות בישראל שירותים למען תקינות ובטיחות המבנים והתשתיות, כגון בדיקת רטיבות ותקינות של צנרות המים, ביצוע בדק בית לקראת החורף או לפני רכישה, ועוד. בדיקת צינורות הביוב וצילום בתוך המערכת היא אחת המומחיות שלנו שהופכת אותנו לחברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום. יש לכם בעיה בצנרת הביוב? התקשרו אלינו ואנחנו כבר נדאג לאתר אותה.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב