צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי

ישנן בעיות אינסטלציה וצנרת רבות העלולות להתרחש. כשריח רע מתחיל לשרור בבית שגרת היום שלנו נפגע יחד עם תחושות תסכול המלוות אותנו. לעיתים קרובות קשה מאוד להבין ולזהות מהי בדיוק הבעיה. בעיות שונות כגון סתימות, רטיבות על הקירות וגם ריחות לא נעימים עלולות להיגרם מסיבות שונות.

במקרים מסוימים אפילו האינסטלטור מתקשה לאתר את מקור הבעיה. בדיוק למקרים הללו מומלץ להזמין איש מקצוע אשר מתמחה בצילום קווי ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי. הקדמה הטכנולוגית של ימינו הגיעה גם לתחום האינסטלציה, וכיום ניתן להשתמש במצלמת סיב אופטי על מנת לאתר את מקור הבעיה בביוב. 

צילום קווי ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי מאפשרת בדיקה של התקלות במערכת הביוב, מבלי לבצע עבודות חפירה שעלולות לגרום לרעש רב ,לפינוי הבית לתקופה קצרה ועלולות לפגוע בצנרת ולסכן אותה.

צילום הביוב בעזרת סיבים אופטיים

על מה אנחנו מדברים בכלל?

מצלמת סיב אופטי עשויה מסיבים גמישים מאוד דבר המאפשר לה להיכנס לכל צנרת וצנרת. גודלה של מצלמת הסיב האופטי ממש מזערי והיא יכולה להיכנס אפילו לצנרות הקטנות ביותר. בגלל המאפיינים המיוחדים של מצלמה זו נעשה בה שימוש רחב בתחום זה.

יתרונות צילום קווי ביוב במצלמת סיב אופטי 

היתרון המשמעותי והחשוב ביותר של צילום קווי הביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי הוא היתרון הכלכלי, שימוש במצלמת סיב אופטי יכול להביא לחיסכון משמועתי של כסף. ראשית, שימוש במצלמה מאפשר לאתר את הבעיה המדויקת בצנרת ומונע השערות שאינן נכונות, במקרים רבים השערות לא נכונות מביאות לנזק גדול יותר מהקיים וגם לכאב ראש לא קטן.

שנית, השימוש במצלמה מאפשר להבין את מיקומה המדויק של הבעיה דבר החוסך זמן רב ועבודות חפירה בהיקף גדול. כמו בכל מקום בעולם ובמיוחד אצל הישראלים זמן שווה כסף, ולכן איתור מדויק של הבעיה בעזרת המצלמה יחסוך לנו זמן רב ועלויות תיקון רבות.

בנוסף לכך, צילום קווי ביוב בסיבים אופטיים עשוי לאתר בעיה שלא היינו מודעים אליה, למשל נזילה.

נזילה, אפילו אם היא מינורית ממש עלולה להגדיל את חשבונות המים שלנו ובמקרים מסוימים לגרור קנסות מהעירייה.

צילום קווי ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי – בדיוק מה שאתם צריכים

כמו שכבר הבנו לשימוש צילום קווי ביוב במצלמת סיב אופטי יתרונות רבים. השימוש במצלמה חוסך לנו זמן רב מכיוון שהוא מונע השערות מיותרות ובכך מונע עבודות חפירה בהיקף גדול, מה שעלול לחסוך לנו עשרות אלפי שקלים.

מאחר ומדובר בנושא חשוב אנו צריכים איש מקצוע מיומן, איכותי  ובעל ניסיון. 

בדק טכנולוגיות היא חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין גבוה המתמחה בכל האמור בצילום קווי ביוב בעזרת מצלמת סיב אופטי, יחד איתנו תהיו בטוחים שאתם בידיים טובות ושהבעיה שלכם תיפתר ביעילות ובמהירות המרבית.

מעוניינים בצילום קווי ביוב בסיבים אופטיים? הרימו אלינו שיחה עוד היום, כוס קפה עלינו.

התעניינו גם לגבי איתור נזילות במצלמה תרמית

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-365-4990

צילום קווי ביוב