איתור נזילות במצלמה טרמית

לאחרונה חלה התקדמות טכנולוגית משמעותית בתחום האינסטלציה, ישנם בשוק כעת מכשירים חדישים בלי טכנולוגיות מתקדמות לסייע לחברות המספקות שירותי אינסטלציה להציע שירות מהיר, חדשני ויעיל יותר לאיתור נזילות – איתור נזילות במצלמה טרמית. בעבר, על מנת לאתר נזילות היה צורך בשבירת קירות, הסרת אריחי חיפו וריצוף, חפירה וקדיחה בכדי לאתר את הנזילות ופיצוצי הצנרת. כיום יש שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כמו איתור נזילות במצלמה טרמית לזיהוי נקודות הנזילות בצנרת.

מה זו שיטת איתור נזילות במצלמה טרמית וכיצד היא מתבצעת?

מצלמה טרמית קולטת בעזרת רגישותה את אנרגיית האינפרה אדום אשר נשלחת מעצמים אותם סורקים. ניתן לסרוק קירות, צנרת מים, צילום קווי ביוב, מרזבים וכדומה. האותות הרגישים נקלטים במצלמה ומתורגמים בעזרת מחשב פנימי למפה צבעונית כאשר כל צבע מייצג טמפרטורה שונה. בעזרת איתור נזילות במצלמה טרמית חדשנית הכוללת הדמיה של סריקת השאח, ניתן לעשות בדיקה טרמוגרפית כך שהמומחים בדבר יכולים לאתר בדיוק גבוה ויעיל היכן אותרה נזילת מים ולהציע את אפשרויות תיקון הבעיה באופן היעיל ביותר.

מיפוי טרמי אף יכול לגלות ליקויי בניה כגון בעיות איטום בקירות או בגג, פתרון בעיות איטום מסביב לדלתות וחלונות.

יתרונות איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית 

  • חסכון בזמן – הליך איתור נזילות במצלמה טרמית מהיר הרבה יותר מההליך הרגיל לזאת.
  • שמירה על הנכס – משום שניתן לכוון את המצלמה למקום החשוד, אין צורך בשבירת קירות ומרצפות למציאת הנזילה
  • חוסך לך מזומן – שיטת איתור נזילות במצלמה טרמית עשויה לחסוך לכם כסף רב רק בכך שהיא מקצצת באופן בלתי רגיל את זמן העבודה ובעלויות נוספות שבדרך כלל יעלה בהליך איתור נזילה רגיל. באמצעות בדיקה לאיתור רטיבות מהירות הגילוי בעצם מצמצם את זמן הנזילה וכן את נזקי הרטיבות ואת העלות לתיקונם.
  • חסכון בבלגן ומטרדים –  ללא איתור נזילות במצלמה טרמית שיטת איתור הנזילה תעשה בשיטת המצליח ולכן הרבה חלקים מהבית ישברו באיתור מה שיקשה על איכות החיים של דיירי הבית לאורך ימים עד אשר תמצע הנזילה ומקורה.
  • לבדוק את מה שלא אפשרי לשבור – יתרון עיקרי בשימוש במצלמה טרמית הוא יכולת הסריקה של בניינים מסחריים לנזילות. מערכת הצנרת הרבה יותר מורכבת ומסובכת מזו של מבנה פרטי ולכן החסכון בזמן הוא עצום. כל שעת השבתה במבנה מסחרי עשויה לגרום לו להפסדים עצומים.
  • תיעוד מיד מקצועית – אם יש צורך בהוכחת המצאות הנזילה באופן חד משמעי וברור, צילום טרמי מספק לכך ראיות חותכות, שכן ניתן להציג את הצילום שהוא פורמט מוחשי ואובייקטיבי לחלוטין.

 

איתור נזילות במצלמה טרמית עושים רק עם המומחים של בדק טכנולוגיות!

סובלים מעובש בקירות? רטיבות? רוצים למנוע התפשטות פטריות ובקטריות? לפני שזה יהפך למפגע רפואי ויפגע בכם ובמשפחתכם, צרו קשר עם המומחים של בדק טכנולוגיות ותאמו שירות איתור נזילות במצלמה טרמית משוכללת כבר היום!

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-365-4990

צילום קווי ביוב