צילום תרמי

איתור נזילות במצלמה טרמית

מחפשים פרטים על איתור נזילות במצלמה תרמית? כל המידע שאתם מחפשים כאן! לאחרונה חלה התקדמות טכנולוגית משמעותית בתחום האינסטלציה, ישנם בשוק כעת מכשירים חדישים בלי טכנולוגיות מתקדמות לסייע לחברות המספקות שירותי אינסטלציה להציע שירות מהיר, חדשני ויעיל יותר לאיתור נזילות – איתור נזילות במצלמה טרמית. בעבר, על מנת לאתר נזילות היה צורך בשבירת קירות, הסרת אריחי חיפו וריצוף, חפירה וקדיחה בכדי לאתר את הנזילות ופיצוצי הצנרת. כיום יש שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כמו איתור נזילות במצלמה טרמית לזיהוי נקודות הנזילות בצנרת.

איתור רטיבות בתקרה ובקירות

מה זו שיטת איתור נזילות במצלמה טרמית וכיצד היא מתבצעת?

מצלמה טרמית קולטת בעזרת רגישותה את אנרגיית האינפרה אדום אשר נשלחת מעצמים אותם סורקים. ניתן לסרוק קירות, צנרת מים, צילום קווי ביוב, מרזבים וכדומה. האותות הרגישים נקלטים במצלמה ומתורגמים בעזרת מחשב פנימי למפה צבעונית כאשר כל צבע מייצג טמפרטורה שונה. בעזרת איתור נזילות במצלמה טרמית חדשנית הכוללת הדמיה של סריקת השאח, ניתן לעשות בדיקה טרמוגרפית כך שהמומחים בדבר יכולים לאתר בדיוק גבוה ויעיל היכן אותרה נזילת מים ולהציע את אפשרויות תיקון הבעיה באופן היעיל ביותר.

מיפוי טרמי אף יכול לגלות ליקויי בניה כגון בעיות איטום בקירות או בגג, פתרון בעיות איטום מסביב לדלתות וחלונות.

יתרונות איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית 

 • חסכון בזמן – הליך איתור נזילות במצלמה טרמית מהיר הרבה יותר מההליך הרגיל לזאת.
 • שמירה על הנכס – משום שניתן לכוון את המצלמה למקום החשוד, אין צורך בשבירת קירות ומרצפות למציאת הנזילה
 • חוסך לך מזומן – שיטת איתור נזילות במצלמה טרמית עשויה לחסוך לכם כסף רב רק בכך שהיא מקצצת באופן בלתי רגיל את זמן העבודה ובעלויות נוספות שבדרך כלל יעלה בהליך איתור נזילה רגיל. באמצעות בדיקה לאיתור רטיבות מהירות הגילוי בעצם מצמצם את זמן הנזילה וכן את נזקי הרטיבות ואת העלות לתיקונם.
 • חסכון בבלגן ומטרדים –  ללא איתור נזילות במצלמה טרמית שיטת איתור הנזילה תעשה בשיטת המצליח ולכן הרבה חלקים מהבית ישברו באיתור מה שיקשה על איכות החיים של דיירי הבית לאורך ימים עד אשר תמצע הנזילה ומקורה.
 • לבדוק את מה שלא אפשרי לשבור – יתרון עיקרי בשימוש במצלמה טרמית הוא יכולת הסריקה של בניינים מסחריים לנזילות. מערכת הצנרת הרבה יותר מורכבת ומסובכת מזו של מבנה פרטי ולכן החסכון בזמן הוא עצום. כל שעת השבתה במבנה מסחרי עשויה לגרום לו להפסדים עצומים.
 • תיעוד מיד מקצועית – אם יש צורך בהוכחת המצאות הנזילה באופן חד משמעי וברור, צילום טרמי מספק לכך ראיות חותכות, שכן ניתן להציג את הצילום שהוא פורמט מוחשי ואובייקטיבי לחלוטין.

 

איתור נזילות במצלמה תרמית עושים רק עם המומחים של בדק טכנולוגיות!

סובלים מעובש בקירות? רטיבות? רוצים למנוע התפשטות פטריות ובקטריות? לפני שזה יהפך למפגע רפואי ויפגע בכם ובמשפחתכם, צרו קשר עם המומחים של בדק טכנולוגיות ותאמו שירות איתור נזילות במצלמה טרמית משוכללת כבר היום!

איתור רטיבות באמצעות טכנולוגיים
צילום תרמי – פתרון טכנולוגי לאיתור נזילות

צילום תרמי נועד לאתר ולגלות נזילות בבית – בקירות, ברצפה ובתקרות, מבפנים ומבחוץ. נזילות בבית יכולות להיגרם מכל מני גורמים – לחות מאוד גבוהה, חדירת מי גשמים בחורף, פגם בצינורות המובילים מים וביוב ועוד. הנזקים התברואתיים והכספיים, יכולים להיות מאוד גבוהים אם לא מגלים ומטפלים בבעיות אלו בזמן. לכן רק צילום עם מצלמה תרמית יכול לעלות על בעיה כלשהי של נזילות בבית מבלי לשבור את הקירות ולהגיע לאזור הבעיה בצורה מיושנת. חברת בדק טכנולוגיות מספקת שירותי איתור נזילות בבתים בצורה יעילה, איכותית ומקצועית.

 

באילו מקרים נחוץ לעשות צילום תרמי

רכשתם דירה חדשה ואתם לא ממש יודעים מה מצב הקירות או הצנרות והתשתיות, חשוב לכם להיות ערוכים בזמן לקראת החורף ולא לגלות בוקר גשום אחד שהתקרה מטפטפת, הצילום התרמי יגיד לכם האם אכן קיימת נזילה, היכן היא ממוקמת ועד לאן היא מגיעה. לנו יש את כל הכלים והאמצעים הטכנולוגיים על מנת להבטיח לכם שהרטיבות תימצא והעניין יטופל כמו שצריך מהיסוד.

 • חברת בדק טכנולוגיות הינה מהראשונות בארץ שייבאו לארץ את שיטת האיתור של נזילות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים כמו לדוגמא שימוש במצלמה תרמית המתבססת על טכנולוגיית אינפרה-אדום.
 • באמצעות הכלים העומדים לרשותנו אנחנו יכולים לאתר את כל מוקדי הנזק גם אם לא רואים אותם על פני השטח.
 • אנו מספקים שירותים רבים בתחומי מניעה של נזקי תשתיות וצנרת בבית ובחצר. בין היתר אנחנו מבצעים סקירה של בדק בית לקראת החורף או לקראת רכישה של דירה, צילום קווי ביוב ואיתור סתימות ועוד.

 

איכות, מקצועיות וקידמה טכנולוגית זה אנחנו

נזילה וטפטופים יוצרים לא רק תסכול וכאב ראש אלא גם נזקים חמורים שיכולים להשפיע על בריאות יקיריכם. טחב ועובש מסוכנים לנשימה, והם נוצרים כתוצאה מקיום רטיבות ולחות בקירוב. רק צילום תרמי איכותי ומקצועי, המבוצע על ידי חברה מקצועית ומהימנה כמו בדק טכנולוגיות, יכול למנוע את הנזקים הללו. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. במיוחד לקראת החורף, תהיו מוכנים לתרחישים של חלחול מים מבחוץ או דרך צנרות המים. יש לכם חשד שקיימת נזילה או רטיבות בקירות? צרו עמנו קשר ואנחנו כבר נדאג שהעניין יטופל כראוי.

 

צילום תרמי לאיתור נזילות

צילום תרמי לאיתור נזילות נעשה על מנת למצוא נזילות בתוך הבית, בחצר, ברצפה, בקירות ובתקרה. כל מני גורמים יכולים לגרום לנזילות, למשל מצב רעוע של תשתיות המים, פגם בצנרת הראשית, סתימות וכדומה. נזילות שנאגרות ומחלחלות לקירות, עם הזמן יוצרות נזקים משמעותיים לא רק לכיס אלא גם לגוף – מלבד הרס של המבנה וסדקים בקירות, ישנה סכנה של התפתחות עובש וטחב המסוכנים לנשימה. לכן, במיוחד לקראת החורף מומלץ מאוד להזמין את בדק טכנולוגיות שיעשו לכם בדיקה מקיפה לאיתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית משוכללת.

 

דברים שחשוב לדעת על צילום תרמי לאיתור נזילות

בדרך כלל מומלץ ביותר לבצע איתור נזילות לפני שאתם רוכשים נכס חדש או כשאתם רוצים לבצע שיפוצים ותחזוקה לבית שברשותכם. עשרות אלפי דירות ברחבי הארץ נבנו בסגנון בניה מיושן וייתכן שהן לא ישרדו את החורף. מה גם, שעם חלוף השנים איכות הצנרת יורדת, הפונקציונליות נפגמת והזרימה בצינורות כבר לא חלקה. ולכן צריך לוודא שאין שום תקלה. צילום תרמי לאיתור נזילות היא המומחיות שלנו.

 • באמצעות שיטת ה"אל הרס" אנחנו בודקים שאין בבית שום פגם של נזילה או רטיבות וזאת מבלי לשבור קירות או מרצפות על מנת לבדוק מתחת לפני השטח.
 • אנו מצוידים במיטב הכלים והמכשירים החדישים והמתקדמים המסייעים לנו לאתר את הנזילות והמסלול שלהם לכל אורך הקירות והמרצפות בבית.
 • אנו ממליצים ביותר על בדק בית כללי וזאת על מנת להשלים את התמונה המלאה ולתת לכם תמונת מצב לגבי איכות הנכס שלכם ולאתר אם יש עוד פגמים ותקלות שיש לתת עליהן את הדעת.

 

איכות, ומקצועיות בלתי מתפשרת באיתור נזילות בבית

בדק טכנולוגיות עושה את העבודה שלה כבר שנים רבות ועל זה יעידו אלפי הלקוחות המרוצים שלנו. אם גם לכם צצה בעיה של רטיבות, אם גם לכם יש חשש שקיים צינור פגום בתשתיות המים והביוב הביתיים, צרו עמנו קשר ואנחנו נבצע בדיקה מקיפה בעזרת הצוות המקצועי והמוסמך שלנו. אל תחכו שההצפה הבאה תתרחש. מנעו עוד היום את ההצפה והרטיבות הבאה וגם אתם תהנו מחורף שקט ללא רטיבות ונזילות.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב