איתור נזילות

כמה נזק יכול להגרם מנזילה קטנה? הרבה. הצרה הצרורה הנעוצה בכך היא שברוב המקרים לא ידוע מהיכן נובעת הבעיה ויש להשתמש במומחה לאיתור נזילות. בשנים האחרונות למזלנו פותחו שיטות מתקדמות לאיתור נזילות ובדרך כלל הן אף מצליחות למנוע את הצורך שבשבירת קירות או רצפות, אך עדיין מדובר על פרוצדורה מורכבת. מתי יש להשתמש במכשיר גז, או מתי כדאי להשתמש במצלמה טרמית לאיתור נזילות ומתי בכלל מספיקה רק היסתכלות של מומחה לנזילות.

מה הן הסיבות לנזילה בדירה – המומחים שלנו עונים

אם אתם פה, סביר להניח שיש לכם נזילה בדירה.יש כמה גורמים ברורים לנזילה בדירה כמו בעיית איטום ונזילה מצנרת הבית.והחצר כידוע, צנרת הבית מצויה מאחורי הקירות ומתחת לרצפות, כך שלא ניתן לראות את הנזילה ואפילו לא לדעת באיזה מצב היא. כאשר יש בלאי טבעי של הצנרת, כמו חלודה, הצנרת הופכת ליותר שברירית ובלויה מה שמוביל לפגיעה בשלמותה. התרמוסטט גם יכול לפגוע בצנרת אם הוא פגום וגורם לכך שהמים יהיו חמים מידי או בגלל עבודת ריצוף ואיטום רשלנית של הנכס.

איתור נזילת מים בבית

נזילה יכולה ללבוש שלל מראות

סימנים הניתנים לראות כאשר יש נזילת מים:

  • קירות רטובים
  • קילופי צבע בקיר ועובש
  • ירקת על הקיר
  • טפטוף
  • שינוי צבע הרצפות 


אינדיקציה נוספת שיכולה להצביע על נזילה סמויה היא קבלת חשבון מים מנופח מהרגיל למרות שהשימוש הרגיל לא השתנה בכלל.

שיטות משוכללות לאיתור נזילות ויתרונות להן

מצלמה טרמית – המצלמה סורקת את המקומות החשודים עם קרני אינפרא אדום אשר מזהה את הטמפרטורות החמות ופולטת מפת צבע, יתרונה הוא כמובן אי שבירת קירות או רצפות וחסכון כספי בשל זאת.

חיישן גז – בכדי לאתר נזילה באמצעות גז, יש לרוקן את מערכת המים. לאחר מכן המומחה יזרים גז חנקן(אינו מסכן) בשלב הבא הוא יעבור על הצנרת עם מכשיר בעל חיישן לזיהוי גז, במקום בו יש סדק או שבר ,הגז ידלוף וכך המכשיר יזהה אותו. היתרון העצום בשיטה הוא עצם העובדה שניתן לבדוק עד לעומק 12מטר בעזרתו. שימוש בחיישן יחסוך כסף גם הוא בשל הסיבה שאין צורך לשבור קירות\רצפות.

יש תמיד להזמין צוות מומחה לטיפול הבעיה,שכן הוא יציע באילו מכשירים ושיטות כדאי להשתמש על מנת לזהות את מקור הנזילה, מה שיגרום לחסכון של כסף ומניעת נזק נוסף.

איתור נזילות עם בדק טכנולוגיות – הבטחון והשקט שלך

במידה ונתקלתם בנזילת מים בדירה, או שקיבלתם חשבון מים מנופח בצורה בלתי רגילה רצוי שתדעו כי יש המון פתרונות שונים לאיתור דליפות ונזילות מים אשר יכולים לפתור את הבעיה והבטחון שלכם חשוב לנו. אנו  מתמחים באיתור נזילות מים באמצעות שיטות וכלים החדשניים והיעילים ביותר. הידע מקצועי, שנות הנסיון, אלפי הלקוחות, מאפשרים לחברתנו לאתר נזילות בצורה הטובה והמקצועית ביותר, התקשרו עוד היום לצוות המומחים שלנו!

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב