איתור נזילות בגינה

כאשר יש לנו נזילה בצנרת הדבר יכול להיות מטרד רציני, שכן יכול בקלות להיווצר מצב של שטפונות בחצר, מפגעים תברואתיים כגון מים עומדים ופגיעה בחצר שלנו או אפילו בכלל הרחוב.

איתור נזילה הוא דבר אינו פשוט כלל בטח כאשר מדובר על צנרת שנמצאת בחצר הבית ולא תמיד הגישה אליה פשוטה.

בעבר הלא רחוק לא היו פתרונות פשוטים למציאת הנזילה ומה שהיינו צריכים לעשות בכדי לאתר אותה הוא לחפור בחצר או הרחוב ולחפש באופן ויזואלי את הקטע בו קיימת הנזילה.

הדבר גם להרס מהותי בחצרות הבתים או ברחובות ולשם כך פותחו שיטות מתקדמות לאיתור נזילות שמתבססות על טכנולוגיות שונות

איתור נזילות בחצר

שיטות לאיתור נזילות

ישנם מגוון דברים בהם אנו יכולים לעשות שימוש בכדי לאתר את המקטע הצנרת בו אנו סובלים מנזילה, כאשר נאמר מראש שהשיטה הנפוצה לאיתור נזילות באמצעות מצלמות תרמיות ברוב המוחלט של המקרים לא תעזור לנו כאשר מדובר על החצר.

צנרת הביוב ברוב המקרים נמצאת עמוק בתוך האדמה, דבר שיקשה מאוד ואף יהפוך את מלאכת איתור הנזילה לבלתי אפשרי עבור המצלמה התרמית

לכן השיטה הפופולרית לאיתור נזילות בחצר היא באמצעות סיב אופטי.

במסגרת תהליך זה נחדיר סיב אופטי עם מצלמה בראשו אל תוך צנרת הביוב שלנו וכך נקבל תמונה מדוייקת של המצב בתוכו.

יש לציין כי גם שיטה זו אינה תמיד יעילה, שכן במידה וצינור הביוב המדובר ארוך מאוד על איש המקצוע שמבצע את הצילום להצטייד בסיב אופטי ארוך, דבר שמעט מייקר את העבודה אך לעיתים קרובות הוא קריטי

במידה ואין סיב אופטי ארוך דיו עליכם לפנות לפתרון אחר של איתור נזילות באמצעות מכשיר אקוסטי כאשר איש המקצוע יקשיב באמצעותו לזרימת המים.

במידה והיא חלשה ייתכן שגם פתרון זה לא יהיה אפקטיבי ותצטרכו לפנות לפתרון של איתור נזילות באמצעות גז שנפוץ מאוד לשימוש באיתור נזילות בחצר.

במסגרת תהליך זה יגיע איש המקצוע, ירוקן את המים מן הצנרת ויחדיר אליה גז נייטרלי שאינו מסוכן ולאחר מכן ינסה לאתר לאורך קו הצנרת גז שעולה מן האדמה.

במידה ואיש המקצוע מצליח לאתר גז הוא יצליח לזהות את מקור הדליפה

תיקון צנרת בחצר

לאחר שאיתנו את הנזילה כל שעלינו לעשות הוא להחליף את החלק התקול בצנרת כאשר ביכולתנו לבחור את המתאים מבין מגוון פתרונות כאשר האחד הוא חפירה והחלפת הרכיב התקול בצנרת והשני הוא החדרת שרוול פנימי לצנרת כאשר האינסטלטור שתזמינו ימליץ לכם מהו הפתרון המועדף במקרה הזה

אנחנו בחברת בדק טכנולוגיות צברנו נסיון רב באיתור נזילות בחצרות בתים באמצעות מגוון הטכנולוגיות שהזכרנו קודם לכן.

אנו נשמח לסייע לכם לאתר את הנזילה ממנה אתם סובלים ולהמליץ לכם על דרך הפתרון האפקטיבית ביותר.

איתור נזילות בגינה במכשור מתקדם

איתור נזילות בחצר

איתור נזילות בגינה זה עניין רציני ביותר שיכול להציל לכם את הגינה, המרצפות בגינה וכמובן לחסוך לכם אלפי שקלים שיכולים לרדת לטמיון. אתם יכולים לקבל חשבון מים גבוה מאוד, מבלי שהשתמשתם בכמות מים גדולה, וזה יכול להעיד על קיום נזילה מתחת לפני השטח. הנזילה נובעת בדרך כלל באחד מהצינורות המספקים מים לבית או לגינה, ממערכת ההשקיה או מצנרת סמוכה. ייתכן וקיימת נזילה אך אי אפשר להבחין בהצפה וכך הצמחים שלכם ממשיכים להיפגע מבלי שהבחנתם בכך. אם עולה בכם החשד שקיימת נזילה בגינה, קראו לחברת בדק טכנולוגיות – החברה הגדולה בארץ לבדיקה ואיתור נזילות בגינה ובבית.

איך מבצעים איתור נזילות בגינה

עד לאחרונה היה צריך ממש לחפור מתחת לפני השטח ולאתר את מוקד הנזילה בצורה ידנית ועם הרבה בוץ ולכלוך בידיים. היום, הטכנולוגיה שינתה את כללי המשחק ועושה לנו אנשי המקצוע ולכם הלקוחות חיים הרבה יותר קלים. חברת בדק טכנולוגיות מיישמת את שיטת ה"אל הרס" כך שניתן לפתור את בעיות הנזילה באמצעות שימוש במכשירים מתקדמים ומבלי להרוס את השטח כדי להגיע אל מוקד הטיפול.

  • באמצעות מכשירים אקוסטיים משוכללים שיש ברשות הצוות שלנו, ניתן לאתר את הצינור הפגום ממנו יוצאים המים. מכשירים אלו עושים שימוש בתדרי קול על מנת לזהות חריגות ולמפות את אזור הגינה בצורה שיטתית ומדויקת.
  • יש ברשותנו גם אמצעים מיוחדים העושים שימוש בהזרמת גז ירוק, שאינו מזיק לסביבה או בני אדם, ואיתור בעזרת חיישני גז מתקדמים.
  • מצלמות תרמיות גם הן מסייעות לאיתור מוקד נזילה, אך הן פחות מתאימות לשימוש באזורים כמו חצרות או גינות.

לאתר, למנוע, לחיות בשלווה

בתים רבים בישראל הם בעלי גינות וחצרות, בהן אנו נהנים מישיבה על כוס קפה בערב או בשבת. חוויה זו יכולה בקלות להיפגע מאוד כתוצאה מנזק ישיר של נזילה לא צפויה. החברה שלנו בדק טכנולוגיות תהיה שם לשירותכם ותגיע אל מוקד הנזילה לפני שיהיה נזק משמעותי, לחברה שלנו ותק ומוניטין מהגבוהים בארץ. נוכל לסייע לכם ולהדריך אתכם לגבי דרכים לשמירה על מערכות המים ותשתיות הבית על מנת למנוע מנזקים דומים להישנות בעתיד.

איתור נזילות מים בגינה

מעוניינים לבצע איתור נזילות מים בגינה? לרבים מאזרחי ישראל יש גישה לחצר פרטית או גינה, אותה אנו מטפחים ומשקים, ולפעמים יוצא מצב שתשתית ההשקיה יוצאת מכלל פעולה וגורמת להצפות או נזילות במרצפות הגינה. מערכות חשמל המותקנות ברחבי הגינה כמו גם תאורה, יכולים להינזק מכמויות מים זורמים שיוצאים מהצנרת הפגומה. בכדי לאתר את הנזילה בזמן ולמנוע הפסדים של אלפי שקלים, אנחנו נכנסים לתמונה. חברת בדק טכנולוגיות הינה חברה מקצועית וותיקה בתחום איתור פגמים ונזילות בבית ובגינה, והיא יכולה לאתר לכם את מקורות הנזילה מבעוד מועד מבלי להרוס את המרצפות או הצמחים.

מה עושים על מנת לבצע איתור נזילות מים בגינה

כדי לעלות על מקור הנזילה צריך לפעול במהירות ובזמן הנכון, לפני שייגרם נזק נוסף מהתפשטות המים מתחת לפני השטח. הרבה פעמים אנחנו לא מסוגלים לעלות על מוקד הבעיה כיוון שזה מתחיל בקטן ומתחת לפני השטח, או באזורים של גינה עם צמחים מסועפים שלא רואים דרכם את מערכת ההשקיה. לשם כך נחוץ ציוד טכנולוגי מתקדם שכל ייעודו לעלות על מוקדי הנזילה בצורה מקצועית ויסודית.

  • חברת בדק טכנולוגיות מחזיקה צוות מיומן לאיתור מוקדי רטיבות ונזילות בתוך הבית ומחוצה לו.
  • החברה שלנו תגיע עד אליכם ותמצא את מקור הנזילות מבלי להרוס לכם את הגינה. זאת בזכות שיטת ה"אל-הרס", שיטה לפיה ניתן לפתור כל בעיה במבנה מבלי להרוס אותו, עקרון המנחה את החברה שלנו.
  • אנחנו משתמשים במצלמות תרמיות לגילוי מוקדי נזילות , אמצעים המתבססים על טכנולוגיית אינפרה-אדום, קרינה אלקטרו מגנטית ועוד אמצעים נוספים, שיעזרו לנו לבצע מעקב אחר ההשלכות של הנזילה ולעצור אותה אחת ולתמיד בכל המוקדים.

מאתרים בזמן, כל הזמן

נמאס לכם לראות את הצמחים שלכם נפגעים בגלל נזילה? אנחנו כאן כדי לעזור לכם לפתור את בעיית הנזילה ולשמור על הגינה שלכם בצורה הכי מושלמת שאפשר. הצטרפו גם אתם לרשימה ארוכה מאוד של לקוחות מרוצים שפנו אל חברת בדק טכנולוגיות וגם אתם תוכלו לשבת בגינה שלכם בראש שקט.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב