איתור נזילות במרכז

אחת הבעיות היותר מטרידות במרחב הביתי הוא דווקא הנושא של נזילות, אך במקרים מסויימים לא תמיד הנזילה עצמה היא המטרד או תופעות הלוואי של העובש והרטיבות, אלא דווקא האיתור של הנזילה הוא זה שיכול להיות בעייתי.

הסיבה לכך היא שתהליך הכולל איתור של הנזילה הוא לא תמיד פשוט הוא לאור העובדה שמים אינם צפויים.

לעיתים הופעה של כתם רטיבות במקום אחד על הקיר לאו דווקא מעידה על כך שהנזילה היא שם אלא היא יכולה להיות במקום אחר.

לכן חשובה מאוד הדרך בה אנו בוחרים לאתר את הנזילה כאשר הצעד הראשון חייב להיות בחירה בבעל מקצוע איכותי לאיתור הנזילה

איתור נזילות במרכז

כיצד נבחר בעל מקצוע לאיתור נזילות במרכז? 

הבחירה בבעל המקצוע, כפי שציינו קודם לכן, היא קריטית שכן, קודם כל, עלינו להבין כי לאו דווקא אינסטלטור הוא זה שצריך לבצע את ההליך של איתור נזילות אלא כל בעל מקצוע או קבלן שמתמחה בזה ויש לו את הציוד המתאים לכך.

לעיתים נתקל באינסטלטור ללא ציוד לאיתור נזילות ולעיתים נתקל באיש מקצוע שזו היא בעצם ההתמחות שלו ויש לו את הציוד המתאים.

בשורה התחתונה עלינו להבין כי אנו צריכים לשאול את בעל המקצוע בטלפון האם יש לו את הציוד המתאים שעל כך נפרט בהמשך.

דבר נוסף שחשוב מאוד בכל הקשור לאיתור נזילות הוא הנושא של הנסיון שיש לבעל המקצוע שכן אדם שכל חייו עוסק באיתור נזילות יאתר את הנזילה בקלות רבה יותר מאשר איש מקצוע צעיר ללא נסיון, לכן כדאי לשאול את בעל המקצוע בטלפון על הוותק והנסיון שלו בתחום

ציוד לאיתור נזילות

חשוב מאוד שלבעל המקצוע אותו אתם בוחרים יהיה את הציוד המתאים לאיתור הנזילה, שכן לא תמיד הציוד יתאים לאופי הנזילה ממנה אתם סובלים. כלומר, במידה ולבעל המקצוע יש רק מצלמה טרמית, לא בטוח כלל שהוא יוכל לאתר נזילה ממנה אתם סובלים בחצר שלכם.

חשוב להכיר כי במקרה של נזילה בקיר לדוגמא חשוב לוודא כי לאותו איש מקצוע יש מצלמה תרמית ובמידה ומדובר בנזילה למשל מתחת לרצפה או בהמשך קו הביוב, מצלמת סיב אופטי לרוב הכרחית.

עוד חשוב להכיר כי אם אתם סובלים מנזילה באיזור החצר אתם כדאי לוודא שלבעל המקצוע יהיו אמצעים מתקדמים יותר כמו איתור נזילות באמצעות גלי קול או מכשור לאיתור נזילות באמצעות גז במסגרתו מחדירים גז שאינו רעיל למערכת המים של הבית

אנחנו בבדק טכנולוגיות מתמחים באיתור נזילות בכל השיטות הקיימות בשוק ואנו יודעים להתאים את השיטה הטובה ביותר לאיתור הנזילה לפי אופי הנזילה ממנה אתם סובלים ואף לעשות התאמות במידת הצורך.

אנו נשמח לסייע לכם לאתר את הנזילה ממנה אתם סובלים בביתכם וכמובן להמליץ על דרך פעולה לתיקון הנזילה.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב