איך מתבצעת בדיקת בריכה מקצועית

כל מי שמחזיק בבריכה פרטית יודע כי יש צורך לבצע בדיקת בריכה מקצועית, במטרה לוודא את התקינות שלה. יש לזכור כי בדיוק כפי שהגג שלנו עלול להתחיל לטפטף כתוצאה מאיטום לקוי, כך גם בריכת השחייה שלכם או בריכת הנוי, עלולה לסבול מבעיות איטום. יש להבין כי על מנת למנוע מהמים המצויים בבריכה לנזול החוצה, יש צורך להקפיד על איטום מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. זוהי הדרך היחידה למנוע מהמים לחלחל לאדמה, דבר שללא ספק יגביר את חשבון המים שלכם. לכן כל מי שמעוניין לבנות בריכת שחייה חדשה או לוודא את התקינות של בריכת השחייה הקיימת, חייב להזמין בדיקת בריכה מקצועית, שתוכל לספק לו את כל הידע המקצועי הדרוש לו, במטרה לתקן את הליקויים ולהבטיח לעצמו שקט נפשי לאורך זמן. אנו בחברת בדק טכנולוגיות מתמחים בתחום של איתור רטיבות ופתרון בעיות איטום. אנו נשמח לעמוד לרשותכם לספק ייעוץ מקצועי בנושא.

בדיקת בריכות

מה חשוב לדעת אודות בדיקת בריכה מקצועית?

קודם כל, חשוב להבין כי באמצעות בדיקת בריכה מקצועית ניתן לאתר את כל התקלות והבעיות השונות, העלולות להתקיים כתוצאה מהקמת בריכה חובבנית. באמצעות הבדיקה ניתן לאתר איטום לקוי וכמובן לטפל בנזילות. חשוב להבין כי ללא איטום איכותי של הבריכה ושימוש בחומרי האיטום המתקדמים ביותר, אתם עלולים לשלם חשבונות מים מטורפים ולפגוע באיכות הסביבה. לכן חשוב לבצע את הבדיקה באמצעות חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, דבר שיכול לספק שקט נפשי וכמובן פתרון מקצועי ואמין לבעיות השונות. רק חברה ברמה גבוהה תוכל לספק עובדים מנוסים ומקצועיים, שיצליחו לאטום את הבריכה בצורה מושלמת, תוך כדי שימוש בחומרי האיטום היעילים ביותר.

בדיקת בריכה מקצועית – מתי יש לבצע אותה וכיצד?

מומלץ לבצע בדיקת בריכה מקצועית מיד בסיום בניית הבריכה, מאחר וזוהי הדרך היחידה לוודא את רמת האיטום שלה. חשוב לציין כי הבריכה חייבת להיבנות בהתאם לתקנים המקובלים, אחרת היא עלולה לסבול מלא מעט פגמים וליקויים שונים. באמצעות הבדיקה ניתן לבדוק את האיכות של חומרי האיטום ששימשו בתהליך, דבר שיכול לחסוך לא מעט כסף, עוגמת נפש ואנרגיה עבור הבעלים. חשוב לציין כי בדיקת הבריכה חייבת להתבצע אך ורק על ידי מומחים שמתמחים בתחום, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבטיח את אמינותה. במהלך הבדיקה יש למלא את הבריכה במים למשך שבוע לפחות ולעקוב אחר ירידת המפלס. במידה ומפלס המים יורד בצורה משמעותית, או לחילופין, נוצרים סימני רטיבות ודליפה חיצוניים, סימן שקיימת דליפת מים מהבריכה. הדליפה עלולה להיווצר כתוצאה מגורמים שונים, כמו למשל איטום לקוי, תקלה במיכל איזון הבריכה, נזילה מצינור המים או מצנרת הסירקולציה, תקלה בצנרת הניקוז וכדומה.

אנו בחברת בדק טכנולוגיות נשמח לבצע בדיקת בריכה מקצועית ולזהות את כל הליקויים הקיימים בבריכה שלכם. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב