פתרון מהפכני: איתור נזילות מים בגז

שיטה מתקדמת המבוססת על שימוש בגז הוכחה כיעילה לאיתור נקודתי של רטיבויות כלואות, תוך זמן קצר ומבלי לשבור אריחים. כך זה עובד

כולנו מכירים את הסיטואציה המרגיזה הזו. התקרה שוב מתפוררת, הקירות מתחילים להיסדק, נזקי החורף שוב נותנים את אותותיהם על חלל המגורים והעצבים שלנו בהתאם. לעיתים תכופות, מדובר במציאות מתסכלת, שכן במבט ראשוני איננו מצליחים לאתר את מקור הרטיבות, שמצליחה פעם אחר פעם להדיר שינה מעינינו.

אבל רגע, אל תיפול רוחכם! הרשו לנו להציג בפניכם פתרון מהפכני שנכנס לשוק בשנים האחרונות, ומאפשר לאתר נזילות מים, לרבות רטיבויות כלואות ונסתרות, באמצעות שימוש בגז. בעזרת הבדיקה ניתן לאתר כל סוג של נזילה, תוך פרק זמן קצר יחסית, והכי חשוב מבלי לפגוע בשגרת החיים של הדיירים או לגרום נזק למבנה, כמו שבירת אריחים או קידוחים לשווא. 

ומה לגבי בטיחות הבדיקה? גם כאן אין כל סיבה לדאגה. הגז בו נעשה שימוש בבדיקה אינו רעיל או נפיץ (מכיל תערובת של 95% חנקן ו-5% מימן) והינו מאושר לשימוש בתקנים גבוהים על ידי הגורמים הרגולטוריים המוסמכים.

איתור נזילות מים בגז

איתור נזילות מים בגז – יתרונות 

בהשוואה לבדיקות מקבילות לאיתור נזילות, הוכחה השיטה המבוססת על שימוש בגז, ככזו שמצליחה לסרוק את חלל המבנה באופן מעמיק, עד לכדי איתור צנרת נסתרת החבויה בתוך קירות כפולים, אותן עין בלתי מזוינת כלל לא הייתה יכולה לזהות לעולם.

שיטה זו הינה כאמור גם ידידותית לסביבה, וכוללת הזרמת גז ירוק אל תוך צנרת הבית. אין חשש מלהישאר במרחב בעת הבדיקה, כאשר הגורם היחיד שריח הגז מושפע ממנו הינו חיישן (סנסור) רגיש. משום שהגז קל מהאוויר, הוא מבעבע על פני שטח המים, ובצורה שכזו מהווה סממן המצביע באופן מדויק על מקור הנזילה או דליפת המים.

בדיקת איתור הנזילות באמצעות גז הינה גם עדיפה על פני שיטות אחרות (מצלמה תרמית למשל), לאור היותו של הגז עמיד גם בטמפרטורות נמוכות, עובדה שהופכת אותו למבוקש יותר במדינות בעלות אקלים קר, כדוגמת סקנדינביה או צפון אמריקה.

משאירים את העבודה למקצוענים

על מנת להבטיח כי מלאכת הבדיקה לאיתור נזילות מים בגז תיעשה כהלכה, יש צורך לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון, אשר מכירים את התחום על בוריו. ביצוע עבודה שאינה איכותית דיו, או כזו המתבצעת על ידי אדם שאינו מיומן, לא רק שלא תוביל לאיתור הנזילה, אלא אף עשויה לגרום לנזק משמעותי לקירות ולצנרת הדירה.

על כן, חשוב בטרם הזמנת הבדיקה לוודא כי אנו זוכים לעבודה איכותית המתבצעת בסביבת עבודה בטיחותית ועל ידי מומחים בתחומם.

זה הזמן לא להתמהמה או לחשוב כי כתמי הרטיבות ייעלמו מעצמם. פנו מיד אל אנשי המקצוע הנכונים והעניקו לעצמכם חלל מגורים יבש ושקט נפשי.

צריכים איתור מיידי? דברו איתנו!

053-7282928

צילום קווי ביוב